111.13.355_0.jpg

Karabinek wiatrówka NORICA Dream Hunter kal.4,5 mm (111.13.280)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Karabinek wiatrówka NORICA Dream Hunter kal.4,5 mm (111.13.280)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 111.13.355
EAN: 8414462119477
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
Cena promocyjna 847,00 zł Normalna cena 1 099,00 zł

Karabinek Norica Dream Hunter to solidna wiatrówka o sporych rozmiarach i wadze dlatego polecamy ją dorosłym strzelcom. Szczególnie polecana osobom, które poszukują wszechstronnego i mocnego karabinu pneumatycznego. Oburęczne łoże Dream Huntera wykonane jest z mocnego polimeru w kolorze czarnym. Takie rozwiązanie automatycznie zwiększa żywotność produktu, a także absorbuje część drgań. Aby ułatwić celowanie i zapewnić solidny chwyt zastosowano karbowanie na przedniej części łoża i chwycie pistoletowym. Profilowana baka policzkowa, która zakończona jest gumowaną stopką dodatkowo ułatwia trzymanie odpowiedniej pozycji strzeleckiej i swobodne namierzanie celu. Zadaniem stopki jest również absorbowanie odrzutu, który jest odczuwalny.

Za celność strzału w tej wiatrówce odpowiada gwintowana lufa o długości 454 mm. Sama lufa to nie wszystko, bo światłowodowa muszka i szczerbinka Tru-Glo tworzą fantastyczny zestaw i gwarantują wysoką celność. Aby uniknąć ułamania muszki podczas przypadkowego uderzenia producent otoczył ją stalowym kapturem co jest prawie niespotykane w wiatrówkach tej samej grupy cenowej. Na stalowym zamku producent umieścił szynę montażową w standardzie 11 mm żeby umożliwić montaż dowolnie wybranej lunety celowniczej.

Wiatrówka Dream Hunter miota śrutami ołowianymi kalibru 4,5 mm typu diabolo z prędkością do 250 m/s przez co pocisk posiada energię ok. 16 J i dzięki temu można strzelać z niej na znaczne dystanse. Pojedynczy pocisk wylatuje z taką prędkością dzięki trwałej sprężynie wykonanej z niemieckiej stali sprężynowej, którą naciąga się poprzez dolny naciąg.

Zastosowane technologie:
German Steel Mainspring - Wysokiej jakości sprężyna ze stali niemieckiej jest montowana na naszych wiatrówkach srężynowych, zapewniając najwyższą wydajność i długotrwałą wytrzymałość. Ta stal używana jest w znanych wiatrówkach, które są z najwyższej półki i cieszą się najlepszymi opiniami wśród zaawansowanych użytkowników jak i zawodowców.

Solid Steel Breech - W Norica tworzymy nasze produkty, aby przetrwały i zadowalały naszych cennych klientów jak najdłużej. Dlatego w ich konstrukcji używamy najlepszej dostępnej stali do produkcji zamków naszych wiatrówek.

Fiber Optics Open Sights - Jasne przewody światłowodowe w przyrządach celowniczych gwarantują szybkie namierzenie celu w każdych warunkach oświetleniowych. Przednie celowniki (muszki) są często uderzane i łamane, dlatego używamy stali do produkcji ich osłon, zapewniając lepszą ochronę niż plastikowe.

Automatic Safety - Karabinek pneumatyczny Norica jest wyposażony w automatyczny system bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy wiatrówka zostanie załadowana, włączany jest bezpiecznik. Zwolnij go, popychając zaczep lub dźwignię wygodnie umieszczoną przed spustem.

Cechy produktu:

- Odporne na wstrząsy i oburęczne łoże z włókien polimerowych
- Dolny naciąg sprężyny
- Wentylowana stopka z gumy
- Karbowanie w chwytach pistoletowym i przednim
- Automatyczny system bezpieczeństwa
- Celownik światłowodowy
- Muszka zabezpieczona stalowym kapturem
- 11 mm. szyna montażowa

- KALIBER: 4,5 mm
- PRĘDKOŚĆ: 250 m/s
- ENERGIA POCISKU: 16 J
- RODZAJ ŚRUTU: diabolo
- RODZAJ LUFY: gwintowana
- DŁUGOŚĆ LUFY: 454 mm
- DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA: 1160 mm
- RODZAJ ZASILANIA: sprężyna z niemieckiej stali
- RODZAJ NACIĄGU SPRĘŻYNY: dolny naciąg
- PRZYRZĄDY CELOWNICZE: muszka i szczerbinka regulowana tru-glo
- SZYNA MONTAŻOWA: 11 mm
- SZYNA AKCESORYJNA: nie
- MATERIAŁ WYKONANIA ŁOŻA: polimer
- KOLOR WYKOŃCZENIA: czarny
- BEZPIECZNIK: automatyczny
- SYSTEM SPUSTOWY: stały
- CELNOŚĆ: profesjonalna
- ZASIĘG CELNEGO STRZAŁU: 50 m
- TRYB STRZELANIA: jednostrzałowy
- ODRZUT: mocny
- RODZAJ KOLBY: z baką monte carlo

Więcej informacji
Kod SKU111.13.355
ProducentNORICA
Rodzaj zasilaniaSprężyna klasyczna stalowa
Możliwość montażu celownikaTak
Rodzaj kolbyPolimer
Luneta w zestawieNie
Rodzaj lufyGwintowana
MagazynekNie
Rodzaj naciąguDolny naciąg
Tryb strzelaniaJednostrzałowe
Kaliber4,5 mm
Stylistyka wojskowaNie
Rodzaj śrutuDiabolo
Przyrządy celownicze stałeTak
Energia początkowaDo 17 dżuli
EAN8414462119477
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com