111.20.161_0.jpg

Karabinek wiatrówka NORICA Marvic 2.0 kal.4,5 mm (111.20.101)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Karabinek wiatrówka NORICA Marvic 2.0 kal.4,5 mm (111.20.101)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 111.20.161
EAN: 8414462118319
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
1 189,00 zł

Karabinek Norica Marvic 2.0 zasługuje na miano jednego z najlepszych karabinków marki Norica. Jakość wykonania i materiały z najwyższej półki w połączeniu z najnowszą technologią zadowolą każdego strzelca. Ten model to prawdziwy unikat i powód do dumy. Zastosowane tutaj rozwiązania sprawiają ogromną przyjemność podczas strzelania zarówno tego rekreacyjnego jak i wyczynowego. Karabinek ten posiada łoże z drewna bukowego, które zostało zakonserwowane i bardzo precyzyjnie obrobione. Jest to umyślny zabieg aby wyróżnić się na tle innych przeciętnych wiatrówek. Sam kontakt z tym drewnianym łożem potwierdza najwyższą klasę tego modelu. Chwyt pistoletowy jest anatomicznie ukształtowany i posiada eleganckie zdobienie, które jednocześnie ma cechy antypoślizgowe. Tą samą funkcję pełni zdobienie na przedniej części łoża. Baka policzkowa jest profilowana w celu zagwarantowania odpowiedniej wygody przy namierzaniu celu. Kolba, która zakończona jest gumowaną stopką dodatkowo poprawia podparcie wiatrówki i utrzymanie odpowiedniej postawy podczas strzelania, dodatkowo absorbuje sporo odrzutu.

Za celność strzału w tej wiatrówce odpowiada gwintowana lufa o długości 484 mm. Lufa jest wykonana z solidnej stali, którą anodyzowano na czarno. Na końcu tej lufy zamontowano na stałe światłowodową muszkę, która jest otoczona stalowym kapturem aby przypadkowo jej nie złamać. Jest to niespotykane w wiatrówkach konkurencji w podobnym przedziale cenowym. Do celowania służy również regulowana szczerbinka światłowodowa Tru-glo. Tą wiatrówką strzela się na duże dystanse i polecana jest luneta, którą trzeba dokupić osobno. Aby zwiększyć celność i powtarzalność strzału zamontowano regulowany spust NATS przez co cały proces wystrzału jest bardzo płynny. Na stalowym zamku umieszczono szynę montażową w standardzie 11 mm dlatego można tam zamontować dowolnie wybraną przez siebie lunetę celowniczą.

Wiatrówka Marvic 2.0 miota śrutami ołowianymi kalibru 4,5 mm typu diabolo z prędkością do 250 m/s tym samym pocisk posiada energię ok. 16 J i dzięki temu można strzelać z niej na duże odległości. Mimo sporej mocy wiatrówka nie wymaga pozwoleń ani rejestracji. Pojedynczy pocisk wylatuje z taką prędkością dzięki trwałej sprężynie z niemieckiej stali sprężynowej, którą naciąga się poprzez klasyczne przełamanie lufy. Cały mechanizm przełamania lufy i naciągnięcia sprężyny został zaprojektowany w ten sposób aby znacznie zmniejszyć siłę, której trzeba użyć aby poprawnie przeładować karabin.

Zastosowane technologie:
German Steel Mainspring - Wysokiej jakości sprężyna ze stali niemieckiej jest montowana na naszych wiatrówkach sprężynowych, zapewniając najwyższą wydajność i długotrwałą wytrzymałość. Ta stal używana jest w znanych wiatrówkach, które są z najwyższej półki i cieszą się najlepszymi opiniami wśród zaawansowanych użytkowników jak i zawodowców.

Solid Steel Breech - W Norica tworzymy nasze produkty, aby przetrwały i zadowalały naszych cennych klientów jak najdłużej. Dlatego w ich konstrukcji używamy najlepszej dostępnej stali do produkcji zamków naszych wiatrówek.

Automatic Safety - Karabinek pneumatyczny Norica jest wyposażony w automatyczny system bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy wiatrówka zostanie załadowana, włączany jest bezpiecznik. Zwolnij go, popychając zaczep lub dźwignię wygodnie umieszczoną przed spustem.

Fiber Optics Open Sights - Jasne przewody światłowodowe w przyrządach celowniczych gwarantują szybkie namierzenia celu w każdych warunkach oświetleniowych. Przednie celowniki (muszki) są często uderzane i łamane, dlatego używamy stali do produkcji przednich ich osłon, zapewniając lepszą ochronę niż plastikowe.

Norica Adjustable Trigger System - to system, który umożliwia regulację długości pierwszej i drugiej fazy, a także siłę nacisku na język spustowy. Takie rozwiązanie pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb strzelca eliminując tym samym szarpnięcia przy strzale. Uzyskaj pełną kontrolę nad swoim strzałem!

Cechy produktu:

- Łoże z drewna bukowego
- Wentylowana gumowa stopka
- Zdobienie w uchwycie pistoletowym i przednim
- Automatyczny bezpiecznik
- Regulowany spust
- Muszka zabezpieczona stalowym kapturem
- 11 mm. szyna montażowa
- Wiatrówka jest dostosowana do norm prawnych w Polsce i jej energia to mniej niż 17 J

- KALIBER: 4,5 mm
- PRĘDKOŚĆ: 250 m/s
- ENERGIA POCISKU: 16 J
- RODZAJ ŚRUTU: diabolo
- RODZAJ LUFY: gwintowana
- DŁUGOŚĆ LUFY: 484 mm
- DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA: 1180 mm
- RODZAJ ZASILANIA: sprężyna z niemieckiej stali
- RODZAJ NACIĄGU SPRĘŻYNY: klasyczny / łamana lufa
- PRZYRZĄDY CELOWNICZE: muszka i szczerbinka regulowana tru-glo
- SZYNA MONTAŻOWA: 11 mm
- SZYNA AKCESORYJNA: nie
- MATERIAŁ WYKONANIA ŁOŻA: drewno bukowe
- KOLOR WYKOŃCZENIA: brązowy
- BEZPIECZNIK: automatyczny
- SYSTEM SPUSTOWY: regulowany NATS
- CELNOŚĆ: profesjonalna
- ZASIĘG CELNEGO STRZAŁU: 35 m
- TRYB STRZELANIA: jednostrzałowy
- ODRZUT: średni
- RODZAJ KOLBY: z baką profilowaną

Więcej informacji
Kod SKU111.20.161
ProducentNORICA
Rodzaj zasilaniaSprężyna klasyczna stalowa
Możliwość montażu celownikaTak
Rodzaj kolbyDrewno
Luneta w zestawieNie
Rodzaj lufyGwintowana
MagazynekNie
Rodzaj naciąguKlasycznie łamana
Tryb strzelaniaJednostrzałowe
Kaliber4,5 mm
Stylistyka wojskowaNie
Rodzaj śrutuDiabolo
Przyrządy celownicze stałeTak
Energia początkowaDo 17 dżuli
EAN8414462118319
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com