Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

KEYSMART

KEYSMART
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Duża ilość kluczy przy niewielkim kółku nie jest wcale zbyt użyteczna… jednak przecież trudno cokolwiek z tym zrobić. A może jednak nie? KeySmart udowadnia, że jednak można funkcjonować inaczej. Poznaj ciekawe rozwiązania, które sprawią, że będziesz mógł przechowywać w swojej kieszeni naprawdę dużą ilość kluczy… w niewielkiej przestrzeni.

To koniec z głośnymi pękami kluczy

Przeciętna osoba trzyma swoje klucze na niewielkim kółeczku, przy którym te bezustannie brzęczą i nie dają spokoju, gdy trzymasz je w plecaku czy torebce. Ten dźwięk przeszkadzał także założycielowi KeySmart, Michaelowi, który postanowił coś z tym zrobić. W 2013 roku założył więc zbiórkę, chcąc stworzyć produkt, który zapobiegnie takim hałasom i będzie wygodny w użytkowaniu. Nie spodziewał się, że w ten sposób uda mu się zebrać prawie 300 000$! W ten sposób rozpoczęła się historia firmy specjalizującej się w wygodnym przenoszeniu kluczy.

Obecnie przedsiębiorstwo zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju organizerów, dzięki którym przedmioty codziennego użytku będą zajmowały mniej miejsca i przestaną się regularnie gubić!

To nie jest szwajcarski scyzoryk! Tylko tak wygląda

KeyStax pozornie może wyglądać jak szwajcarski scyzoryk… ale zdecydowanie nim nie jest. To organizer na klucze, który może pomieścić aż osiem dużych sztuk. Używając go, będziesz mógł mieć je wszystkie (razem z tym do samochodu!) pod ręką. Stworzony z poliwęglanu i stali jest łatwy w transporcie i sprawia, że klucze nie grzechoczą, nawet jeśli po prostu wrzucisz je do swojej torby. Łatwy montaż i nowoczesna konstrukcja sprawią, że wszyscy wokół będą ci zazdrościć.

Dostosuj własny organizer do swoich potrzeb

Modele KeySmart pozwalają na noszenie ograniczonej ilości kluczy. Jeśli jednak potrzebujesz większej ilości przy sobie, możesz dokupić zestaw, dzięki któremu przerobisz organizery, dopasowując je do własnych potrzeb. W ten sposób korzystanie z nich będzie jeszcze wygodniejsze. Nie rezygnuj z takich gadżetów: to dzięki nim życie staje się zdecydowanie łatwiejsze.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com