Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

KIDDE

KIDDE
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Zadbaj o wysoki poziom bezpieczeństwa w swoim własnym domu. Czujniki dymu Kidde stworzone są z myślą o ochronie prywatnych posiadłości przed pożarem. To właśnie on jest jednym z najczęstszych powodów katastrof. Dlatego nie ryzykuj i spraw, by twoje otoczenie było oazą spokoju oraz bezpieczeństwa. Chroń siebie oraz swoich bliskich!

Kidde: wsparcie dla strażaków oraz prywatnych osób

Nowoczesne pojmowanie bezpieczeństwa w 1999 roku w Polsce nie było jeszcze wcale popularne. To wtedy powstało przedsiębiorstwo Aisko, oferujące czujniki dymu Kidde. Asortyment nowo powstałego sklepu rósł, ale mimo popularności oraz zdobywanych nagród firma nie straciła z oczu swojego głównego celu: zadowolenia własnych klientów, poprzez oferowanie im ochrony ich własnych domów.

W ciągu ponad 20 lat istnienia przedsiębiorstwo współpracowało ze strażakami czy olimpijskimi sportowcami. Tam, gdzie ważne są sprawy bezpieczeństwa, tam pojawia się Kidde, doskonale zdając sobie sprawę z tego, jak istotna oraz jak trudna jest branża zajmująca się ochroną ludzkiego zdrowia oraz życia.

Kompaktowy czujnik czadu z LCD

Zamontuj w swojej kuchni czujnik czadu, dzięki któremu wykryjesz problem, nim będzie zbyt późno. Cykliczna kontrola, odbywająca się co 30 sekund, bezustannie sprawdza stężenie w powietrzu tlenku węgla w powietrzu. To bezwonna substancja, której nadmiar w krótkim czasie może doprowadzić do zatrucia i szybkiej śmierci organizmu. Dlatego odpowiednie urządzenie, wykrywające niebezpieczne stężenie, powinno znajdować się w każdym miejscu, w którym istnieje ryzyko wystąpienia tej substancji w zbyt dużej ilości.

Kidde: zapobiegaj rozprzestrzenianiu się pożaru

Tylko w 2020 roku strażacy wyjechali do 128 738 pożarów. Te niebezpieczne sytuacje zdarzają się zdecydowanie zbyt często, abyś mógł je zignorować. Z tego powodu w każdym domu powinien znaleźć się przynajmniej niewielki czujnik dymu, który za pomocą technologii jonizacyjnej pozwala na szybkie wykrycie ognia. Głośny alarm sprawi zaś, że szybko zwrócisz uwagę na pożar, jeśli taki rozpocznie się w twoim domu.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com