Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Kompas Badger Outdoor Military Lensatic

Kod SKU: tm.90104
Kod EAN: 6970422010472
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
17,99 zł
Lubisz wyprawy w teren? A może pasjonuje Cię survival? Przemierzając dzicz, przydadzą się kompasy, busole czy nawigacja GPS. Dzięki nim bez problemu wyznaczysz kierunek i nie zgubisz się w lesie czy na otwartej przestrzeni. Kompasy, busole, nawigacja GPS BADGER Kompas Badger Outdoor Military Lensatic łączy w sobie dokładność oraz solidność, dzięki czemu będzie Ci towarzyszył przez długie lata. Zamów już teraz.

Kompas soczewkowy z precyzyjną busolą, która zamknięta jest w obudowie z wytrzymałego, lekkiego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa.

Tarcza wskazująca kierunek jest zanurzona w płynie, dzięki czemu można bez problemu korzystać z kompasu podczas biegu czy marszu.

Busola posiada funkcję kompasu namiarowego - dzięki muszce wykonanej z cienkiego drutu oraz przeziernikowej szczerbince, które umożliwiają przeprowadzanie bardzo dokładnych namiarów. Kompas nadaje się również do użytku z mapą dzięki bocznej podziałce na otwieranej obudowie.

Wykonana z tworzywa sztucznego, zamykana obudowa szczelnie zasłania szybkę kompasu chroniąc ją przed zarysowaniami czy rozbiciem.

Podstawowy przyrząd nawigacyjny dla każdego miłośnika podróży bezdrożami.

Więcej informacji
Kod SKU tm.90104
Producent BADGER
Kod EAN 6970422010472
Więcej informacji
Kod SKUtm.90104
ProducentBADGER
Kod EAN6970422010472
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Kompas Badger Outdoor Military Lensatic
Twoja ocena
Polecamy również: