Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Kurtka HELIKON Cougar Softshell QSA HID FolGreen (KU-CGR-SM-21)

Kod SKU: HE.KU-CGR-SM-21.H
W magazynie
Już od 499,00 zł Darmowa dostawa
Zapewnij sobie ochronę przed deszczem, chłodem i wiatrem, sięgając po najlepsze kurtki na wyprawę. To rozwiązania, które dołączysz też do miejskiego outfitu. Kurtki Kurtka HELIKON Cougar Softshell QSA HID FolGreen (KU-CGR-SM-21) łączy w sobie doskonałą jakość, wygodny krój i ciekawy design. Zamów teraz.

Kurtka Cougar® to lekka zewnętrzna kurtka z membraną, dostosowana do użytku w warunkach miejskich. Zastosowany materiał chroni przed wiatrem i lekkim deszczem. Ukryty w kołnierzu kaptur może być łatwo dopasowany przez ściągacze ukryte w kieszeniach piersiowych i ściągacz tylni. Kaptur jest szybko dostępny, kieszeń kaptura otwierana jest rozsuwanym w dwie strony zamkiem.

W konstrukcji kurtki ukryte są trzy panele identyfikacyjne, które zależnie od sytuacji, mogą być odsłonięte lub pozostać ukryte – dwa na piersiach, jeden większy na plecach. Do kurtki dołączone zostały dwa puste panele, przez co użytkownik ma możliwość personalizacji poprzez wyszycie lub nadruk odpowiedniej nazwy. W kieszeniach piersiowych znajdują się niewielkie organizery oraz d-ringi, a w kieszeniach na ramionach przepusty na okablowanie.

Wewnątrz kurtki u dołu po lewej stronie znajduje się dość obszerna kieszeń zamykana na rzep.Quick Side Access™ (QSA™) to system gwarantujący szybki i nieskrępowany dostęp do akcesoriów taktycznych zamontowanych przy pasie.

Dzięki ergonomicznym rozwiązaniom zastosowanych w QSA™ jednym płynnym ruchem można rozpiąć boczne suwaki i sięgnięć po broń, paralizator, czy inne akcesoria, co znacząco wpływa na czas reakcji w warunkach zagrożenia. Cywilny wygląd i odpowiednie ułożenie systemu QSA™ sprawdzą się w działaniach służb w warunkach miejskich.

Więcej informacji
Kod SKU HE.KU-CGR-SM-21.H
Producent HELIKON-TEX
Kod EAN N/D
Więcej informacji
Kod SKUHE.KU-CGR-SM-21.H
ProducentHELIKON-TEX
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Kurtka HELIKON Cougar Softshell QSA HID FolGreen (KU-CGR-SM-21)
Twoja ocena
Więcej z HELIKON-TEX
Polecamy również: