Ładownica Helikon Tourniquet Pouch na stazę taktyczną - Coyote (MO-GTP-CD-11)

HELIKON-TEX
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kieszeń do przenoszenia opaski uciskowej

W magazynie

  74,99 zł
Wysyłka w ciągu 4 dni
Darmowa dostawa od 300 zł

Opis

Kieszeń do przenoszenia opaski uciskowej

Kieszeń do przenoszenia opaski uciskowej to funkcjonalny i niezawodny element wyposażenia taktycznego, zaprojektowany z myślą o szybkim dostępie do stazy w sytuacjach kryzysowych.
Przeznaczona do przenoszenia standardowych opasek uciskowych, w szczególności popularnych modeli typu CAT (Combat Application Tourniquet).

Kieszeń zamykana jest za pomocą prostej, lecz solidnej klapy z rzepem (Velcro®), co umożliwia błyskawiczne otwarcie przy użyciu jednej ręki.
Dodatkowo, uchwyt wykonany z antypoślizgowego materiału gwarantuje pewny chwyt, nawet w warunkach ograniczonej widoczności lub przy użyciu rękawic.
Na jednym z boków umieszczono dwie elastyczne szlufki, które pozwalają na przenoszenie małego markera lub długopisu taktycznego — akcesoriów służących do oznaczenia czasu założenia opaski po jej użyciu.

System montażu oparto na modułowej konstrukcji kompatybilnej z MOLLE/PALS, co umożliwia łatwe mocowanie do kamizelek taktycznych, plecaków czy pasów bojowych.
Kieszeń może być zamocowana zarówno pionowo, jak i poziomo, w zależności od preferencji użytkownika oraz konfiguracji oporządzenia. Dodatkowo, konstrukcja pozwala na montaż bezpośrednio na pasie o szerokości do 45 mm.
Ten typ kieszeni stanowi niezastąpiony element wyposażenia medycznego każdego operatora, funkcjonariusza służb mundurowych czy ratownika pola walki, gdzie każda sekunda ma znaczenie.

Specyfikacja techniczna
Waga: 40 g
Linia produktowa: Patrol
Dodatkowa linia produktowa: Law Enforcement
Wymiary (wys. / szer. / gł.): 15 cm × 5 cm × 5 cm (5.9 in × 2 in × 2 in)
System mocowania: MOLLE / PALS
Możliwość montażu: pionowo lub poziomo
Kompatybilność z pasem: do 45 mm szerokości

Materiał i wykonanie
Materiał główny: Cordura
Skład materiału: 100% Nylon
Gramatura: 263 g/m²

Cordura to tkanina o wysokiej odporności na przetarcia, rozdarcia i działanie czynników atmosferycznych.
Zapewnia długą żywotność produktu nawet przy intensywnym użytkowaniu w wymagających warunkach terenowych.

Instrukcje pielęgnacyjne
✔Nie prać
✔Nie wybielać
✔Nie suszyć w suszarce bębnowej
✔Nie czyścić chemicznie
✔Nie prasować

Dane techniczne

Kod SKU HE.MO-GTP-CD-11
Producent HELIKON-TEX
Rozmiar One Size

Producent

Nazwa Entire M Wrocław - Helikon Polska
Kraj Polska
Adres Radomska 34
Kod pocztowy 54-032
Miasto Wrocław
E-mail [email protected]
Telefon +48 71 317 80 00
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Polecamy również:
Adapter kolby AR15 do replik Specna Arms G-Series (SPE-09-025472)
49,99 zł
Kubek termiczny Kambukka Olympus 300ml - Pink Kiss
109,00 zł
Tarcza Gamo Field Rat Target - szczur (6212209)
149,00 zł
Kulki ASG Specna Arms CORE 0,30g - 1000 szt. (SPE-16-021006)
12,99 zł
Dwójnóg Hawke 9-11 montaż na lufę (354-302)
242,00 zł
Celownik pryzmatyczny Primary Arms SLx 1x Micro Prism iR Red ACSS Gemini 9 mm (777-050)
1 299,00 zł
Karabinek wiatrówka PCP Hatsan Factor 6.35 mm (053-462) seria Optima
2 259,00 zł
G-Series Dual Chamber Carabiner #3 - Black - GS3-01-R6 - Nite Ize
25,00 zł
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com