Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

LEDWAVE

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Skrystalizuj i zobacz swoje cele, dzięki profesjonalnemu oświetleniu. To ono naprowadzi cię na właściwą ścieżkę w trakcie każdej podróży. Ledwave zapewni wszystko, czego podróżuje każdy turysta, myśliwy czy amator sportu. Nie przejmuj się zapadającą nocą i skorzystaj z możliwości, jakie daje najbardziej nowoczesne oświetlenie.

Ledwave: ku nowym odkryciom i technologiom

Zaczęło się od 1975 roku, gdy Juan Galey zaczął sprowadzać do Hiszpanii nowe produkty oświetleniowe. Gdy jego syn ukończył studia, zaczęli razem współpracować, tworząc niezwykły biznes. Połączenie wiedzy młodego pokolenia oraz doświadczenia w handlu jego ojca sprawiło, że mogli zacząć podbijać rynek, przedstawiając światu coraz to nowsze propozycje profesjonalnego sprzętu turystyczno-oświetleniowego. To oni zaczęli na lokalny rynek wprowadzać nowatorskie oświetlenie LED, które dziś można spotkać niemal w każdym domu.

Korzystając z nowoczesnej technologii, Ledwave pozwala na jasne spojrzenie w przyszłość. Poznaj latarki, w których zakochały się tysiące osób na całym świecie.

Latarka taktyczna dla tych wymagających

To jak dwie latarki w jednej. Z-2 duo pozwala na wykorzystanie dwóch trybów. Mocna latarka strumień światła o mocy 65 lumenów oświetli nawet najciemniejszy mrok, a wersja LED pozwoli na oszczędzanie cennej baterii. Dzięki niewielkiej wadze (tylko 120 g!) zapakujesz ją do plecaka lub niewielkiej torby. Taka latarka taktyczna powinna znaleźć się w wyposażeniu każdego turysty: w końcu nigdy nie wiesz, gdy będziesz musiał rozświetlić swoją drogę po zapadnięciu mroku.

Źródło światła, które nie zajmie rąk

Jeśli idziesz na nocny spacer albo chcesz podróżować po jaskini, zajęte ręce mogą najzwyczajniej przeszkadzać w czerpaniu przyjemności z odkrywania nowych miejsc. Dlatego powinieneś postawić na latarkę, którą będziesz mógł założyć na głowę. ZH-100 jest modelem, który pozwoli na uzyskanie naprawdę mocnego strumienia światła. W ten sposób już nigdy nie pogrążysz się w ciemności i będziesz mógł cieszyć się przeżywaną przygodą!