Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Linka ATWOOD ROPE MFG Uber Glow Reflective Cord (50ft) - Nylon - Biały - One Size (CD-PU5-NL-20)

Kod SKU: HE.CD-PU5-NL-20
Kod EAN: 5908218787100
W magazynie
Wysyłka w ciągu 7 dni
99,00 zł
Podczas survialu musisz być przygotowany na wiele niespodziewanych okoliczności. Wybierając linki paracord oraz wykonane z nich bransolety, zyskasz przydatny drobiazg, który przyda się w terenie. Linki paracord są niesamowicie wytrzymałe, odporne na pleśń, promieniowanie UV oraz przebarwienia. Zachowują swoje właściwości nawet po długim czasie użytkowania. Nie czekaj więc dłużej i już teraz spraw, aby Paracord, linki, bransolety ATWOOD ROPE MFG Linka ATWOOD ROPE MFG Uber Glow Reflective Cord (50ft) - Nylon - Biały - One Size (CD-PU5-NL-20) zagościła w Twoim wypadowym plecaku. Zamów już teraz!
Linka Uber Glow Reflective (50ft) to wytrzymała, siedmiordzeniowa linka survivalowa o wytrzymałości na rozciąganie rzędu 250 kg (550 funtów), średnicy 4 mm i długości ok. 15 metrów. Wykorzystanie w splocie dziesiątek odbijających światło kulek sprawia, że ta linka odbija światło, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w działaniach ratunkowych. Sama także lekko się świeci, utrzymując ten efekt przez około 14 godzin.Siedmiordzeniowa konstrukcja pozwala na wykorzystanie dziesiątek metrów cienkich linek, które przydadzą się podczas budowy schronienia czy naprawy sprzętu outdoorowego. Ta linka powinna stanowić podstawę twojego sprzętu EDC.Dzięki zastosowanym materiałom jest odporna na rdzę, pleśń oraz promieniowanie UV. Nie wybarwi się nawet podczas długotrwałego użytkowania.Wyprodukowano w USA przez Atwood Rope MFG - jednego z największych producentów linek paracord. Dzięki wieloetapowym testom jakościowym możesz mieć pewność, że te linki nie zawiodą cię na co dzień i w sytuacjach krytycznych.
Więcej informacji
Kod SKU HE.CD-PU5-NL-20
Producent ATWOOD ROPE MFG
Kod EAN 5908218787100
Więcej informacji
Kod SKUHE.CD-PU5-NL-20
ProducentATWOOD ROPE MFG
Kod EAN5908218787100
RozmiarOne Size
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Linka ATWOOD ROPE MFG Uber Glow Reflective Cord (50ft) - Nylon - Biały - One Size (CD-PU5-NL-20)
Twoja ocena
Więcej z ATWOOD ROPE MFG
Polecamy również: