Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Lornetka Delta Optical Voyager II 16x50 (DO-1506)

Kod SKU: DO.DO-1506
Kod EAN: 5908262123169
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
199,00 zł
Uwielbiasz obserwować przyrodę? Teraz możesz robić to jeszcze lepiej. Pomoże Ci odpowiednio dobrana optyka. Latarki turystyczne są tworzone z myślą o ludziach, którzy chcą podziwiać piękno otaczającego świata. Postaw na rozwiązania od sprawdzonych producentów. Lornetki turystyczne DELTA OPTICAL Lornetka Delta Optical Voyager II 16x50 (DO-1506) to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia. Zamów teraz.

Dla wytrawnego turysty i przyrodnika zarazem, dobra lornetka jest niezbędnym narzędziem do podziwiania pięknych pejzaży oraz obserwowania na żywo fascynującego świata dzikich zwierząt. Dobierając jej parametry, trzeba znaleźć kompromis pomiędzy wagą a w miarę dużym powiększeniem. Niewielka waga ma znaczenie podczas dalekich wędrówek, odpowiednie powiększenie jest istotne w czasie prowadzenia obserwacji zwierząt.

Najlepsza lornetka spełniająca te kryteria to Delta Optical Voyager II 16X50. System optyczny Porro w połączeniu z wysokiej jakości soczewkami, zapewniają bardzo dobry, kontrastowy obraz. Przy powiększeniu 16x urządzenie zapewnia również wystarczająco szerokie pole widzenia, umożliwiające szybkie odnalezienie poruszających się obiektów. Konsekwencją dużego powiększenia jest obniżenie jasności obrazu, dlatego model 16x50 gwarantuje najlepsze parametry obserwowanych obiektów w ciągu dnia. To Lornetka turystyczna o wyjątkowo dużym powiększeniu, pozwalająca nie tylko cieszyć się z podglądania natury, ale również dająca radość z obserwacji innych odległych obiektów, na przykład przelatujących na dużych wysokościach samolotów.

W celu zapewnienia większego komfortu użytkowania, obudowa urządzenia powleczona jest miękką gumą, gwarantującą pewny uchwyt podczas prowadzenia obserwacji.

Podstawowe zalety lornetki:

 • Ergonomia
 • Niewielka waga
 • Duże powiększenie
 • Dobry i wyraźny obraz
 • Wystarczająco szerokie pole widzenia
 • Obudowa pokryta gumą
 • Model Delta Optical Voyager II 16X50 to dobra lornetka turystyczna przeznaczona dla wędrowców kochających przyrodę. Solidnie wykonana, ergonomiczna, wygodna. Jeżeli kochasz kontakt z naturą i lubisz podglądać zwyczaje dzikich zwierząt - nie tylko na ekranie telewizora, to z pewnością jest przeznaczona dla Ciebie.

  Więcej informacji
  Kod SKU DO.DO-1506
  Producent Nie
  Kod EAN 5908262123169
  Więcej informacji
  Kod SKUDO.DO-1506
  Kod EAN5908262123169
  Konstrukcja pryzmatówporropryzmatyczna
  Cechy dodatkowepowłoka antyrefleksyjna MgF2
  Przeznaczenieastronomia, myślistwo, przyrodnicze, turystyka, żeglarstwo
  Przybliżenie16
  Szkło w pryzmatachBK-7
  WodoodpornośćTak
  Średnica obiektywu50 mm
  Waga1015 g
  Napisz własną opinię
  Napisz opinię o produkcie:Lornetka Delta Optical Voyager II 16x50 (DO-1506)
  Twoja ocena
  Polecamy również: