Luneta celownicza Gamo 4-12x44 AO Mil Dot tubus 1" bez montażu (VEMD412X44AO)
GAMO
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
W magazynie
Jutro u Ciebie!
Zamów kurierem InPost do godz. 15 i odbierz jutro!
Wysyłka w ciągu 24H
Opis
Luneta celownicza Gamo 4-12x44 AO Mil Dot wyposażona jest w zmienne powiększenie od 4 do 12 razy i średnicę obiektywu 44 mm.
Celownik doskonale sprawdzi się na sprężynowych wiatrówkach oraz broni myśliwskiej.
Elementy mechaniczne i optyczne celowników zamknięto w tubusie o średnicy 1 cala.
Dane techniczne;
Powiększenie: 4-12x
Średnica obiektywu: 44 mm
Siatka celownicza: Mil-Dot
Pole widzenia (m/100):
dla powiększenia 4x: 7,9
dla powiększenia 12x: 2,4
Waga: 572 g
Długość: 33 cm
Wodoodporność: Tak
Suchy azot: Tak
Tubus: 1 cal
Polecany montaż: średni
Montaż w zestawie: nie
Producent: Gamo, Hiszpania
Dane techniczne
Kod SKU VEMD412X44AO
Producent GAMO
Maksymalne powiększenie od 12x do 20x
Podświetlenie krzyża NIE
Średnica tubusu 25.400000
Minimalne powiększenie Od 2,5x do 5x
Typ krzyża celowniczego MilDot MOA
Rodzaj szyny (mm) BRAK
Średnica obiektywu 44.000000
Regulacja paralaksy NIE
Producent
Nazwa Gamo Outdoor SLU
Kraj Hiszpania
Adres Carretera Santa Creu de Calafell Nº 43
Kod pocztowy 08-830 Sant Boi de Llobregat
Miasto Barcelona
E-mail [email protected]
Telefon +34936400254
Importer
Nazwa Bron.pl Sp. z o. o. ul. Dawidowska 10, 05-500 Zamienie
Kraj Polska
Adres Drogowców 33/35 (Oddział)
Kod pocztowy 42-202
Miasto Częstochowa
E-mail [email protected]
Telefon +48 34 310 60 00
Polecamy również:
Miecz Wiedźmin Geralta z Rivia - Cinema Classic (CC-638)
Karabinek wiatrówka KRAL PUNCHER Knight NEMESIS W 4,5/5,5 PCP drew. (KPN45W) Ekp<17J
Luneta celownicza Theta Optics 6-24x50 AOEG(007862)
Pistolet wiatrówka GLOCK 17 Gen.4 4,5 mm BB 18-strzał. BlowBack CO2 (5.8364)
Nóż WALTHER PRO RESCUE YELLOW (5.2012)
Kolimator Otwarty SCS MP2 - Solar Panel -  SCS-MP2-GR - Holosun
Kubek FROSTER Granat 450 ml. zielony (KG450)
Magazynek do pistoletu Walther T4E PDP Compact 4" .43 czarny (2.4554.1)