Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

MACTRONIC

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Ponad 250 tysięcy sprzedanych latarek rocznie: to ostatnie wyniki Mactronic. Poznaj polskiego producenta turystycznego sprzętu oświetleniowego, który jest każdego roku wybierany przez użytkowników na całym świecie. Nie daj się zwieść ciemności i wybieraj rozsądnie. Postaw na lokalną i sprawdzoną produkcję, która dostarczy akcesoria najlepszej jakości.

To jak ziszczające się marzenie. Mactronic znany na cały świat

Koniec lat 80. XX-wieku dla wielu przedsiębiorców był czasem gwałtownego rozwoju. Wtedy to właśnie i Czesław Mocek, założyciel Mactronic, rozpoczął swoją działalność na rynku, tworząc pierwsze modele latarek. Trudno było jednak spodziewać się aż takiego sukcesu. Obecnie te polskie produkty trafiają między innymi do wielu państw Europy, do Turcji, RPA czy Malezji.

Latarki tworzone są z myślą o profesjonalistach, ale nie tylko. Każdy amator sportu lub aktywności outdoorowych będzie mógł czerpać radość z ich używania. Dział patentowy dba o to, by każdy kolejny produkt był jak najbardziej aktualny i pozwalał na wiele zastosowań.

Taka latarka, jakiej właśnie szukasz

Jeśli sprzęt doceniają żołnierze, to znaczy, że świetnie sprawdzi się również w wielu innych zastosowaniach. Tę tezę udowadnia praktyka. Nie tylko ubrania wojskowe trafiają do codziennego użytkowania, ale również latarki, taka jak ręczny model stworzony przez Mactronic. Defender 02 wykorzystywana jest przez żołnierzy w różnych krajach świata. Jest odporna na złą pogodę, czy upadki, a nacięcia na głowicy sprawią, że nie będzie turlać się, jeśli przypadkiem wypuścisz ją z ręki.

Coś, co możesz schować do kieszeni. Mała latarka

Niewielka latarka jest przedmiotem, który warto mieć przy sobie w razie awaryjnej sytuacji. Oświetlisz nią mrok, gdy zabraknie prądu lub zajrzysz do swojego samochodu. Nu-Trail 02 UV jest dodatkowo wodoodporna i może świecić przez 10 godzin! Możesz wygodnie schować ją do kieszeni czy plecaka, aby zawsze mieć przy sobie źródło światła, dzięki któremu rozgonisz ciemność w nagłej sytuacji.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com