Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

MECHANIX

MECHANIX
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Mechanix wyciąga pomocną dłoń ku wszystkim, których ręce pracują w branżach wymagających ich szczególnego zaangażowania. Poznaj rękawice, które zostały stworzone z myślą o profesjonalistach. Sprawdź ich trwałość oraz jakość. Doskonale sprawdzą się zarówno w czasie pracy, jak i w trakcie uprawiania sportów: zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie.

Od czego zaczęła się historia Mechanix?

Mechanicy samochodowi muszą mieć sprawne dłonie, które jednak regularnie poddawane są różnym niebezpiecznym czynnikom. Dlatego w 1991 roku profesjonalista zajmujący się pojazdami wyścigowymi stworzył rękawice, mające pomóc w ochronie rąk osób takich, jak on. To był prawdziwy sukces. Z tej niewielkiej części ubioru korzystała cała załoga przynależąca do Daytona 500. Minęły dziesięciolecia, ale to wcale nie sprawiło, że marka przestała się rozwijać! Obecnie w jej ofercie znajdziesz rękawice dedykowane przeróżnym osobom pracującym z użyciem swoich rąk.

Zadbaj o swoje dłonie. W końcu to dzięki nim możesz wykonywać codzienne czynności. Zapewnij im więc ciepło oraz bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Rękawice — zobacz, czemu warto je nosić

Nawet uszkodzenie naskórka na dłoni może być niezwykle nieprzyjemne i trudno gojące. W końcu wciąż ich używasz, dotykając różnych przedmiotów i regularnie je myjesz. Z tego powodu lepiej takim sytuacjom zapobiegać, szczególnie jeśli na co dzień masz styczność ze środkami czyszczącymi, smarem lub innego rodzaju chemią. Na dodatek noszenie rękawiczek może zapobiegnąć obtarciom lub czasem nawet złamaniu czy zwichnięciu palca, zapewniając lepszą przyczepność do podnoszonych powierzchni.

Dopasuj rękawiczki do swoich potrzeb

Obecnie Mechanix oferuje rękawiczki dla całej rzeszy klientów. Świetnie sprawdzą się na torze wyścigowym, ale nie tylko. Także osoby aktywne oraz wielbiciele survivalu znajdą coś dla siebie. Dobrym wyborem mogą okazać się skórzane rękawiczki, które świetnie chronią przed zimnem. Jeśli po prostu szukasz czegoś na mroźne miesiące, możesz znaleźć wśród tych produktów coś dla siebie.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com