Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

MIGHTY MUG

MIGHTY MUG
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Mighty mug

Kubek termiczny znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach. Sprawdza się zarówno podczas codziennego życia, w pracy czy na spacerze, jak również podczas wszelkiego rodzaju wypraw i wycieczek. Zobacz, dlaczego warto posiadać kubek termiczny i jak wybrać ten najlepszy.

Mighty Mug, czyli innowacyjne kubki termiczne

Mighty Mug to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji niezwykłym kubków termicznych.

Kubki te dzięki technologii smartgrip niezwykle trudno jest przewrócić, więc nie musisz obawiać się o zalany komputer czy telefon.

Kubki te wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości bezpiecznych dla użytkownika. Co więcej, można je bez problemu myć w zmywarce.

Co jeszcze wyróżnia kubki Mighty mug? Trzymają one odpowiednią temperaturę napoju przez naprawdę długi czas. W przypadku modeli wykonanych ze stali nierdzewnej w przypadku gorących napojów jest to 6 godzin, a w przypadku zimnych aż 24 godziny! Co więcej, producent oferuje wiele różnych pojemności, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni kubek dopasowany do twoich potrzeb.

W jakich sytuacjach sprawdzi się kubek termiczny?

Kubki termiczne to świetne rozwiązanie niezależnie od pory roku. W chłodnych miesiącach sprawdzą się idealnie podczas spacerów czy w pracy. Dzięki nim możesz cieszyć się gorącą kawą czy herbatą przez długi czas. Rozwiązanie to sprawdzi się również doskonale podczas wszelkiego rodzaju wycieczek, gdy organizm jest zmęczony i potrzebuje ciepłych płynów. Idealnie sprawdzi się model Mighty Mug Go SS 0,53 l, lub nieco mniejszy Mighty Mug Go 0,47 l,

Jakie zalety posiada kubek termiczny?

Najważniejszą zaletą kubków termicznych jest możliwość picia gorących lub zimnych napojów przez długi czas. Dodatkowo kubki Mighty mug są naprawdę szczelne, dzięki czemu możesz schować je do plecaka, mając pewność, że nic się nie rozleje. Rozwiązanie to jest również przyjazne środowisku, gdyż zawsze masz ze sobą ulubiony napój, więc nie musisz korzystać z plastikowych kubeczków. Dodatkowo możesz cieszyć się ulubionym napojem, gdziekolwiek tylko jesteś!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com