Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

MORAKNIV

MORAKNIV
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 24

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 24

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Poznaj narzędzia, które staną się częścią ciebie. Morakniv to szwedzka jakość tworzenia noży oraz innych produktów, które będą współtworzyć warsztat każdego mężczyzny. Poznaj przedmioty, jakie musisz mieć zawsze pod ręką. Każdy, kto interesuje się majsterkowaniem, powinien choć raz w życiu mieć w ręce narzędzia z tak bogatą tradycją.

Morakniv: miasto słynące z tradycji produkcji noży

Historia niektórych miejsc jest bezpośrednio związana z produkcją jakiegoś rodzaju sprzętu. Tak właśnie jest ze szwedzkim miastem Mora, które od 400 lat znane jest właśnie z wysokiej klasy rzemieślników. Gdy Frost-Erik Erson powrócił do swojej ojczyzny po pobycie w Ameryce Północnej, w 1981 roku założył fabrykę drewnianych sań, która z czasem przekształciła się w jednego z czołowych, europejskich producentów noży oraz innych narzędzi.

Pierwsze flagowe dziś produkty Morakniv zaczęły pojawiać się w 1912 roku, gdy potomek założyciela po kilku nieudanych współpracach z innymi firmami zaczął wytwarzać własną kolekcję. Już w latach 20. i 30. XX wieku słynęło jako jeden z czołowych producentów tego typu produktów.

Nóż i toporek w jednym: to musisz mieć

Każdy, kto ma własny ogród, dobrze wie, jak przydatne bywają toporki. To dzięki nim skutecznie potniesz drewno, przygotowując je do wywozu czy na opał. A co, jeśli połączysz go wraz z niezawodnym nożem? Taki zestaw może okazać się zupełną podstawą dla każdego majsterkowicza oraz doskonałym prezentem dla osoby, która właśnie wprowadziła się do swojego pierwszego domu. Sprawdź, ile możesz zdziałać, mając pod ręką jedynie te dwa proste przedmioty!

Jeśli często spędzasz czas w warsztacie: skórzany fartuch

Każdego wieczora majsterkujesz, naprawiasz przedmioty domowego użytku, a może spędzasz czas przy swoim samochodzie? Skórzany fartuch to coś, co po prostu musisz mieć. Wytrzymały, będzie stanowił doskonałą ochronę pomiędzy gorącymi lub ciężkimi przedmiotami, jednocześnie chroniąc czyste ubrania przed zabrudzeniami, których nie będziesz w stanie wyprać.

Postaw na szwedzką jakość ostrzy, pochodzących z miasta mającego rozbudowaną historię kowalstwa!