Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

MUGGA

MUGGA
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Komary oraz inne owady to prawdziwa zmora w letnim okresie. Mugga zadba o to, abyś nie musiał się już nimi dłużej martwić! Przyjemny zapach oraz sprawdzone formuły odstraszą wszystkie irytujące stworzenia. Gdy wyjeżdżasz nad jezioro, koniecznie musisz mieć je w swoim bagażu. Nie daj zepsuć komarom swojego wakacyjnego wyjazdu.

Odkrycie specjalnie dla amerykańskiej armii

Aktywny składnik DEET został odkryty w 1946 roku przez amerykańską armię. W ten sposób rozpoczęła się historia sprejów odstraszających komary, a potem inne owady, które już po kilku latach trafiły do ogólnej sprzedaży. Instytut Medycyny Tropikalnej w Antwerpii przepadał wszystkie produkty Mugga, dopuszczając je do sprzedaży, ale nim to miało miejsce, przedsiębiorstwo sprawdziło je w terenie, potwierdzając ich skuteczność. Doskonale sprawdzają się zarówno w klimacie tropikalnym, jak i umiarkowanym.

Jaico D.P.N.V. to twórca znanej marki Mugga

Jaico D.P.N.V. było niewielką, belgijską manufakturą. W 1987 roku został w niej stworzony pierwszy produkt, służący do ochrony przed komarami. Z czasem popularność tworzonej przez nich marki Mugga zaczęła rosnąć. Dziś przedsiębiorstwo współpracuje z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii i pochodzącym ze Szwecji Instytutem Zdrowia Publicznego. Dzięki temu zapewnia swoim klientom najwyższą jakość ochrony przed komarami, także w niebezpiecznych lasach deszczowych. To właśnie tam komary są najbardziej śmiercionośne.

Zminimalizuj ryzyko zachorowania na malarię czy kleszczowe zapalenie mózgu i bądź bezpieczny w każdej sytuacji. Owady przenoszą liczne wirusy oraz bakterie, które niejednokrotnie mogą doprowadzić do śmierci, dlatego koniecznie musisz się przed nimi chronić.

Skuteczna ochrona przed kleszczami do 12 godzin

Choć w Polsce komary raczej nie przenoszą groźnych chorób, nie można powiedzieć tego o kleszczach, które stanowią poważne zagrożenie zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Dlatego to właśnie przed nimi powinieneś się przede wszystkim chronić. Skorzystaj z preparatu w sztyfcie, który zapewni ochronę na 12 godzin w klimacie umiarkowanym. Zabierz go ze sobą w podróż, bądź na spacer do lasu i nie przejmuj się nieproszonymi gośćmi na swojej skórze.

Sprej do codziennego stosowania w Polsce

Jeśli nie chcesz wykorzystywać w codziennych warunkach tak mocnego preparatu, postaw na sprej o stężeniu składnika DEET 9,5%. Aplikuj go co 2-6 godzin, aby uzyskać pełną ochronę przed polskimi komarami, które tworzą irytujące i swędzące ukłucia. Możesz przechowywać go w swojej szafie do pięciu lat od daty produkcji, dzięki czemu uzyskujesz pewność, że zdążysz zużyć go w całości.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com