Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

MYEDC

MYEDC
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

MyEDC

Wielofunkcyjna karta na narzędzie, które zawsze warto posiadać ze sobą. Dzięki licznym zastosowaniom sprawdzi się ona w nawet najbardziej nietypowych sytuacjach. Sprawdź, jakie funkcje posiada wielofunkcyjna karta i dlaczego warto ją posiadać.

Co wyróżnia wielofunkcyjne karty MyEDC?

Wielofunkcyjne karty MyEDC produkowane są w Polsce w przeciwieństwie do wielu tego rodzaju produktów sprowadzanych z Chin. Firma słynie z produkcji kart wielofunkcyjnych oraz wielofunkcyjnych breloczków, które sprawdzą się zarówno w domu jak i podczas survivalowych wypraw.

Czym jest wielofunkcyjna karta?

Wielofunkcyjna karta to niewielkie narzędzie wielkości karty kredytowej. Ze względu na swoją wielkość z powodzeniem może być przechowywana w portfelu, co sprawia, że możesz zawsze mieć ją przy sobie i skorzystać z niej nawet w najbardziej nietypowej sytuacji. Karta tego typu posiada wiele zastosowań i sprawdzi się idealnie zarówno podczas pobytu w domu jak i podczas wyprawy. Zawiera ona między innymi śrubokręty, linijkę, kątomierz czy otwieracz do butelek i puszek. W zależności od modelu poszczególne funkcje nieco się od siebie różnią.

Dlaczego warto posiadać wielofunkcyjną kartę podczas wypraw i wycieczek

Ile razy podczas wypraw czy rowerowych wycieczek żałowałeś, że nie masz pewnych narzędzi? Kupując wielofunkcyjną kartę MyEDC, już nigdy nie będziesz mieć tego problemu! Z jej pomocą naprawisz rower dzięki obecności licznych kluczy do szprych lub otworzysz butelkę, lub puszkę. Wielofunkcyjna karta MyEDC 29w1-stal 4H13 posiada aż 29 funkcji, a wszystko mieści się w niewielkich rozmiarów karcie. Co więcej, narzędzie to zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów jak stal nierdzewna, więc bez problemu posłuży ci przez długi czas.

Dlaczego wielofunkcyjna karta sprawdzi się w domu?

Ile razy potrzebowałeś coś naprawić, jednak nie mogłeś znaleźć potrzebnych narzędzi? Posiadając wielofunkcyjną kartę, będziesz mieć zawsze wszystko pod ręką. Z jej pomocą bez problemu wszystko zmierzysz oraz przykręcisz. Karta wielofunkcyjna MyEDC 34w1-stal 4H13 posiada aż 34 funkcje, między innymi klucze płaskie, klucze kwadratowe, śrubokręty, piłę oraz kątomierz. Posiada więc wszelkie niezbędne elementy w domowym warsztacie. Produkt jest niezwykle lekki i wytrzymały, więc nawet nie poczujesz, że masz go w portfelu.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com