Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

NXG

NXG
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

NXG

Marka NXG to produkty cenionego niemieckiego producenta broni UMAREX. Już w latach 70. ubiegłego wieku rozpoczęli swoją drogę po sukces w branży broni niezabijającej. Repliki kultowych modeli zostały tak dobrze przyjęte, że dzisiaj to właśnie broń UMAREX jest wyznacznikiem poziomu. To samo można powiedzieć o akcesoriach i produktach jej marki, czyli NXG.

UMAREX i NXG – niełatwe początki

Niemiecki producent broni niezabijającej istnieje na rynku od 1972 r. Zdobył rozgłos dzięki zapewnieniu odbiorcom detalicznym replik zasilanych dwutlenkiem węgla. Po ponad 50 latach UMAREX produkuje broń gazową, osprzęt do wiatrówek, ASG, race i amunicję. „Tradycja w innowacji” jest mottem, które świetnie charakteryzuje firmę UMAREX. Widać to zwłaszcza po bliższym kontakcie z produktami tego niemieckiego producenta. Tak właśnie jest w przypadku marki NXG.

W latach 70. nie było możliwości skorzystania z bezpośredniego zakupu replik broni u producenta. Taki dostęp zapewniały jedynie hurtownie, które nie były zbyt przychylne jednemu produktowi od UMAREX. Przyszedł rok 1972 a wraz z nim w zakładzie pojawił się Wulf-Heinz Pflaumer. To on zasugerował zmianę dystrybucji broni z powierzania jej hurtownikom, na bezpośrednie udostępnienie dilerom. To on również stał za tym, by rozszerzyć asortyment produktów z jednego pistoletu Perfecta Model G1 na import chińskich towarów. Te zabiegi pozwoliły producentowi zaistnieć na międzynarodowym rynku.

Produkty NXG dostępne w sklepie bron.pl

Jednym z najlepszych produktów marki NXG są proce. Świetnym przykładem jest NXG PSS-200. To niezwykle mocna proca skonstruowana do celnego strzelania. Jej wyróżnikiem jest stabilizator, profilowany chwyt oraz laserowy wskaźnik. Wszystkie te elementy zapewniają pewniejszy uchwyt oraz wsparcie w celowaniu, nawet gdy ręka gracza już się zmęczy. Oczywiście sama proca nie jest użyteczna bez kulek. Dlatego do wariantu PSS-200 zalecane są kulki NXG w wariancie metalowym i szklanym. NXG SA-200 to wariant kulek wykonanych ze stali hartowanej. Dzięki zastosowaniu precyzyjnej obróbki maszynowej kulki te są doskonale wyważone i zapewniają wysoką skuteczność podczas trafiania w cel.

Zastosowanie wysokiej jakości obróbki stali hartowanej pozwala na stworzenie powtarzalnych rozmiarowo wariantów kulek o średnicy 9,4 mm. Są idealnie gładkie, wypolerowane i świetnie wyważone. Produkcja kulek ze stali pozwala na ich ponowne wykorzystanie, bo nie rozpadają się po trafieniu w cel. Kulki o średnicy 9,4 mm z hartowanej stali są przeznaczone zwłaszcza dla początkujących graczy. Jeśli jesteś zaawansowanym graczem, skorzystaj z kulek szklanych NXG SA-200, które są bardzo dobrze widoczne i pozwalają na nanoszenie poprawek po każdym strzale.

Skorzystaj z produktów marki NXG

Już dzisiaj zapoznaj się ze wszystkimi produktami marki NXG, które są widoczne w naszym sklepie internetowym. Dzięki nim uzyskasz niespotykaną dotąd celność strzałów. Podniesiesz swoje umiejętności na wyżyny i wygrasz w potyczkach bez względu na to, czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą!