Stuptuty Brick Rock czarne

Kod SKU: ST.ROCK
Kod EAN: 5902944127704
Brak w magazynie
Przygotuj się na każde warunki w terenie, wybierając buty taktyczne i akcesoria. Nie pozwól zaskoczyć się warunkom atmosferycznym. Buty taktyczne Stuptuty Brick Rock czarne zapewnią Ci doskonałą ochronę i maksymalny komfort. Zamów teraz.
Stuptuty BRICK ROCK zostały uszyte z dwóch nieprzemakalnych tkanin : Górna część stuptuta uszyta jest z zaawansowanej technicznie belgijskiej tkaniny w 100% wodoodpornej; wewnętrznie podgumowanej. Dolna część stuptuta - to nieprzemakalny poliestrowy materiał impregnowany typu cordura, który również daje 100 % gwarancje wodoodporności i wiatroszczelności. Jest bardzo mocny, odporny na uszkodzenia.

Stuptuty posiadają wodoodporny, impregnowany zamek renomowanej firmy ALPHA TECHNOLOGY.
Pod butem umieszczona jest taśma nośna, zapinana na metalową klamrę. Stuptuty posiadają taśmę odblaskową, dzięki której można czuć się bezpiecznie w nocy: na drodze i na szlaku turystycznym. Dół i środek są obszyte od wewnątrz gumą, która dopasowuje się do grubości buta i nogi. Góra ochraniacza posiada sznurek z klipsem regulującym jego długość, dzięki czemu można szczelnie docisnąć materiał na nodze.

Aby zapewnić lepszą skuteczność i komfort uyżytkowania stuptuty zostały wyprodukowane w dwóch rozmiarach:

 - Rozmiar M:
Maksymalny obwód dołu – 46 cm. Maksymalny obwód " góry" 44 cm. Długość przód: 37 cm. Długość tył : 35 cm. Przewidziane na wzrost od 150 cm do 168 cm

- Rozmiar L:
Maksymalny obwód dołu – 46 cm. Maksymalny obwód " góry" 50 cm. Długość przód: 42 cm. Długość tył 37 cm. Przewidziane na wzrost od 168 do 190 cm.
Więcej informacji
Kod SKU ST.ROCK
Producent BRON.PL
Kod EAN 5902944127704
Więcej informacji
Kod SKUST.ROCK
ProducentBRON.PL
Kod EAN5902944127704
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Stuptuty Brick Rock czarne
Twoja ocena
Polecamy również: