Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Ogrzewacz chemiczny stóp - rozmiar 40-43

Kod SKU: OSM
Kod EAN: 5907461624668
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
59,00 zł
Ogrzewacze oraz akcesoria do nich to rozwiązania, które mogą uchronić Cię przed odmrożeniem stóp i dłoni. Dlatego warto mieć je przy sobie nie tylko podczas survivalu zimową porą, ale także w czasie wędrówki. Ogrzewacze MAGIC THERM Ogrzewacz chemiczny stóp - rozmiar 40-43 zajmuje niewiele miejsca, jest lekki i kompaktowy, dzięki temu możesz bez problemu wrzucić go do plecaka. Zamów teraz.
Podgrzewacz chemiczny w formie wkładki do obuwia.
Prosty w użyciu całkowicie bezpieczny ogrzewacz chemiczny Magic Therm.
To umieszczony w wytrzymałym pojemniczku PVC roztwór tiosiarczanu sodowego. Nietoksyczny i nieżrący nieszkodliwy dla środowiska. Działanie tego ogrzewacza jest bardzo proste. Wystarczy nacisnąć mocniej aktywator znajdujący się w ogrzewaczu, aby nastąpiła reakcja chemiczna, która zacznie wyzwalać ciepło.
Ogrzewacz działa od 20 minut do 2 h w zależności od wielkości. Podczas użycia w bucie ciepło to będzie sie ulatniać znacznie dłużej. Magic Therm jest wielokrotnego użytku. Wystarczy po użyciu wstawić go do gotującej się wody na okres kilku minut by odzyskał swoje właściwości grzewcze. Czynność taką można wykonywać niezliczoną ilość razy.
Ogrzewacz tego rodzaju ma zastosowanie w turystyce, survivalu, wędkarstwie oraz we wszystkich sportach zimowych lub innych gdzie istnieje potrzeba ogrzania zmarzniętych stóp. Nie zalecamy poruszania się z tymi ogrzewaczami gdyż można się przez to nabawić odcisków. Ale na łowienie na lodzie lub podczas polowania na zasiadkę będzie to znakomite wyposażenie.

Więcej informacji
Kod SKU OSM
Producent MAGIC THERM
Kod EAN 5907461624668
Więcej informacji
Kod SKUOSM
ProducentMAGIC THERM
Kod EAN5907461624668
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Ogrzewacz chemiczny stóp - rozmiar 40-43
Twoja ocena
Polecamy również: