Ogrzewacz chemiczny stóp Only Hot Foot Warmer

Ogrzewacz chemiczny stóp Only Hot Foot Warmer

Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Ogrzewacz chemiczny stóp Only Hot Foot Warmer

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: OHW.FOOT
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
19,00 zł
Ogrzewacze oraz akcesoria do nich to rozwiązania, które mogą uchronić Cię przed odmrożeniem stóp i dłoni. Dlatego warto mieć je przy sobie nie tylko podczas survivalu zimową porą, ale także w czasie wędrówki. Ogrzewacze BRON.PL Ogrzewacz chemiczny stóp Only Hot Foot Warmer zajmuje niewiele miejsca, jest lekki i kompaktowy, dzięki temu możesz bez problemu wrzucić go do plecaka. Zamów teraz.

Jednorazowy ogrzewacz chemiczny stóp Only Hot Foot Warmer działa na zasadzie reakcji chemicznej, która zachodzi po kontakcie z powietrzem. Żelazo będące jednym ze składników ogrzewacza, wystawione na działanie tlenu, utlenia się, wyzwalając przy tym ciepło. Aktywny węgiel rozprasza ciepło równomiernie na cały ogrzewacz. Saszetka została wykonana z polipropylenu, który pozwala przenikać powietrzu do składników i chroni jednocześnie przed wilgocią. Ogrzewacz jest w formie wkładek do butów.

Ogrzewacze chemiczne zalecane są dla osób spędzających dużo czasu w niskich temperaturach, dla miłośników sportów zimowych oraz dla osób z dolegliwościami artretycznymi i reumatycznymi.

W zestawie: 2 sztuki.


Działanie

Po około 2-3 minutach od wyjęcia ogrzewacza z woreczka strunowego zaczyna on wyzwalać ciepło. Ciepło utrzymuje się przez minimum 5 godzin.

Ogrzewacz można "wyłączyć" poprzez ograniczenie dostępu powietrza. Wystarczy umieścić ogrzewacz ponownie w woreczku i szczelnie zamknąć.

Więcej informacji
Kod SKUOHW.FOOT
ProducentBRON.PL
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z BRON.PL
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com