Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Moduł GPS Sky-Watcher do teleskopu

Kod SKU: DO.SW-4200
Kod EAN: 5902944152430
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
729,00 zł Darmowa dostawa
Optyka jest Twoim najlepszym towarzyszem wypraw? Zadbaj o nią najlepiej jak potrafisz. Sięgnij po drobne akcesoria optyczne i poznaj ich zalety. Pozostałe SKY-WATCHER Moduł GPS Sky-Watcher do teleskopu to rozwiązanie, które warto mieć w swoim ekwipunku. Zamów teraz z darmową dostawą.

SynScan GPS jest niewielkim kompaktowym modułem systemu GPS przystosowanym do współpracy ze sterownikami GoTo SynScan. Moduł ten dostarcza sterownikowi precyzyjnych danych o położeniu geograficznym teleskopu, służy tez dokładnej synchronizacji zegara ze wzorcem czasu.

Odbiornik w sposób ciągły śledzi satelity systemu nawigacyjnego widoczne w danym momencie na niebie co pozwala na uzyskanie wysokiej dokładności pomiarów. SynScan GPS charakteryzuje się dobrymi parametrami technicznymi, stosunkowo niską ceną oraz dużą uniwersalnością zastosowań. Jest to sprzęt użyteczny do wszelkich zastosowań związanych z astronomią, nawigacją czy też geodezją.

Moduł wykorzystuje 12 kanałów, co w połączeniu z czułością 140 dBm przy wyszukiwaniu satelitów i 150 dBm przy ich śledzeniu pozwala na efektywną i bezproblemową pracę na obszarach zabudowanych i przy silnych zakłóceniach. Moduł komunikuje się z urządzeniami zewnętrznymi poprzez interfejs RS-232. Napięcie zasilające zawiera się w dość szerokim zakresie – stosować możemy zasilacze i akumulatory o napięciach od 3.8V do 8V

Możliwości urządzenia:

  • 12 kanałowy odbiornik GPS
  • czułość odbiornika: 140dBm przy wyszukiwaniu satelitów, 150dBm przy śledzeniu
  • czasy akwizycji: gorący start 10s, zimny start 50s
  • dokładność wyznaczania pozycji – 5m
  • tryby pracy pozwalające na komunikację zarówno ze sterownikiem GoTo jak i z komputerem PC
  • dołączony do zestawu kabel USB
  • zgodność z formatem NMEA
  • wbudowany magnes pozwalający na przymocowanie modułu do metalowej powierzchni
Więcej informacji
Kod SKU DO.SW-4200
Producent SKY-WATCHER
Kod EAN 5902944152430
Więcej informacji
Kod SKUDO.SW-4200
ProducentSKY-WATCHER
Kod EAN5902944152430
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Moduł GPS Sky-Watcher do teleskopu
Twoja ocena