Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Ostrzałka Lansky Diamond Fish Hook LDFHS (LDFHS)

Kod SKU: KOL.071-115
Kod EAN: 080999022306
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
72,90 zł
Jaki jest najlepszy nóż? Ostry! Dlatego zadbaj o to, aby w Twoim wyposażeniu znalazły się osełki i ostrzałki do noży. Wykorzystasz je nie tylko w terenie, ale i w domu. Osełki i ostrzałki do noży LANSKY Ostrzałka Lansky Diamond Fish Hook LDFHS (071-115) to sprawdzone rozwiązanie wykonane z najlepszych surowców, dzięki czemu pozwoli Ci łatwo i szybko naostrzyć większość noży. Zamów teraz.


Lansky Diamond Fish Hook LDFHS to składana ostrzałka z prętem diamentowym, dedykowana do ostrzenia różnej wielkości haczyków wędkarskich oraz noży.

Ostrzałka ma składaną konstrukcję wzorowaną na nożach typu motylek, dzięki czemu możemy ją wygodnie przenosić i szybko rozkładać w razie potrzeby.

Okrągły pręt z nasypem diamentowym ma 3 różnej wielkości rowki, dzięki którym możemy ostrzyć haczyki wędkarskie nawet o rozmiarze 14/0.

Osełki diamentowe znacznie przyspieszają proces ostrzenia i doskonale radzą sobie z haczykami wykonanymi z twardej stali nierdzewnej, dlatego są chętnie wybierane przez osoby, dla których wysoka ostrość i jakość używanego sprzętu stanowi priorytet.

Ostrzałka Lansky Diamond Fish Hook LDFHS może być także wykorzystywana do ostrzenia noży, dlatego powinna znaleźć się w każdym wędkarskim przyborniku.

Nylonowa rękojeść jest odporna na korozję i działanie morskiej wody, a dzięki karbowaniu, ostrzałka nie wyślizguje się nawet z mokrej lub zmarzniętej dłoni.

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Co chcesz naostrzyć?
haczyki wędkarskie ,
nóż stalowy
Typ ostrza gładki
Typ ostrzałki mała składana
Typ ostrzenia szybkie podostrzenie
Dane dodatkowe
Materiał ścierny diament
Gwarancja
Okres gwarancyjny 24 miesiące
Informacje producenta
Producent Lansky, USA
Symbol dostawcy LDFHS

Więcej informacji
Kod SKUKOL.071-115
SymbolProducentaLDFHS
ProducentLANSKY
Kod EAN080999022306
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Ostrzałka Lansky Diamond Fish Hook LDFHS (LDFHS)
Twoja ocena