Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Panel DIRECT ACTION Modułowy Spitfire MK II Chest Rig Interface - Cordura - Czarny - One Size (PC-SPCI-CD5-BLK)

Kod SKU: HE.PC-SPCI-CD5-BLK
Kod EAN: 5908218738089
W magazynie
Wysyłka w ciągu 7 dni
289,00 zł Darmowa dostawa
Zapewnij sobie komfort w terenie i w czasie treningu, wybierając kamizelki taktyczne oraz akcesoria. To rozwiązania, które pozwolą wygospodarować dodatkowe miejsce na drobiazgi. Kamizelki taktyczne DIRECT ACTION Panel DIRECT ACTION Modułowy Spitfire MK II Chest Rig Interface - Cordura - Czarny - One Size (PC-SPCI-CD5-BLK) łączy w sobie praktyczność i najwyższą jakość. Zamów teraz z darmową dostawą.
SPITFIRE MK II to wyjątkowa platforma do przenoszenia niezbędnego na misji ekwipunku. Dzięki zastosowaniu SPITFIRE MK II CHEST RIG INTERFACE, może ona zostać przemieniona w chest rig z zamontowaną przednią płytą balistyczną. Interfejs składa się z części szelkowej oraz niewielkich, bocznych paneli modułowych. SPITFIRE MKII jest idealny do działań zwiadowczych, gdzie istotna jest niewielka waga przenoszonego wyposażenia, a jednocześnie lepiej nie rezygnować z osłony balistycznej. Warto dodać, że idealnie współgra on z plecakami.
Więcej informacji
Kod SKU HE.PC-SPCI-CD5-BLK
Producent DIRECT ACTION
Kod EAN 5908218738089
Więcej informacji
Kod SKUHE.PC-SPCI-CD5-BLK
ProducentDIRECT ACTION
Kod EAN5908218738089
RozmiarOne Size
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Panel DIRECT ACTION Modułowy Spitfire MK II Chest Rig Interface - Cordura - Czarny - One Size (PC-SPCI-CD5-BLK)
Twoja ocena
Więcej z DIRECT ACTION
Polecamy również: