Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

PARD

PARD
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Pard

Noktowizor to niezbędny element, jeśli pracujesz w mroku i potrzebujesz lepszej widoczności. Urządzenie to z powodzeniem używane jest przez służby wywiadowcze, wojsko, a także przez myśliwych. Zobacz, czym charakteryzuje się dobry noktowizor i na jakiej zasadzie działa.

Pard, czyli niezawodność i profesjonalizm

Pard to amerykańska firma założona w 2017 roku, która od tego czasu prężnie się rozwija zdobywając uznanie wśród specjalistów. Firma w swojej ofercie posiada produkty termowizyjne oraz noktowizyjne. Ceniona jest ona przez użytkowników na całym świecie ze względu na wysoką jakość oferowanych produktów. Produkty marki Pard często wykorzystywane są podczas obserwacji zwierząt, w żeglarstwie, ratownictwie czy łowiectwie. Użytkownicy zdecydowanie cenią sobie łatwość obsługi oraz stosunek jakości do ceny.

Czym jest noktowizor i na jakiej zasadzie on działa?

Noktowizor to urządzenie, które służy do obserwowania obiektów w półmroku. Działa on poprzez wzmacnianie światła w sytuacjach, gdy go brakuje. Fotony, które są elementem światła, odbierane są przez noktowizor. Następnie w wyniku procesów chemicznych i elektrycznych energia zamieniana jest w światło, dzięki czemu możliwa jest obserwacja otoczenia nawet w sytuacjach braku światła.

Monokular noktowizyjny, co go wyróżnia i dla kogo jest to dobre rozwiązanie?

Jeśli poszukujesz urządzenia dobrej jakości, dzięki któremu będziesz mógł obserwować obiekty w półmroku, postaw na Noktowizor monokular PARD HD NV-019. Daje on nie tylko możliwość obserwowania przedmiotów, ale także dzięki niemu wykonasz zdjęcia czy zarejestrujesz video. Co jeszcze wyróżnia ten noktowizor? Daje on naprawdę szerokie pole widzenia, dzięki temu możesz widzieć wszystko z dużą dokładnością. Co więcej, posiada on niewielkie wymiary i jest naprawdę lekki, dzięki czemu zawsze możesz go zabrać wszędzie ze sobą.

Ciekawą funkcją jest również możliwość połączenia urządzenia ze smartfonem za pomocą specjalnej aplikacji. Dzięki temu z łatwością możesz przenosić zdjęcia i nagrane filmy i mieć do nich łatwy dostęp kiedykolwiek tylko zechcesz.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com