Pistolet maszynowy ASG Heckler & Koch MP7 A1 elektryczny

Pistolet maszynowy ASG Heckler & Koch MP7 A1 elektryczny

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet maszynowy ASG Heckler & Koch MP7 A1 elektryczny

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 2.5619
EAN: 5907461659851
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
649,00 zł
- producent: HK
- zasilanie: akumulator
- materiał: abs+metal
- wysuwana kolba
- regulowany system hop-up
- metalowe zębatki (gear box)
- magazynek na 30 kulek
- 3 x szyna R.I.S.
- waga 1300g
- długość 383-590mm
- energia 0,5 J
- prędkość wylotowa: 240 fps
- zasięg: około 30 metrów
- okres gwarancji: 3 miesiące

Elektryczny pistolet maszynowy ASG MP7 A1 wyprodukowała firma Heckler & Koch. Pistolet maszynowy ASG MP7 A1 wykonano z wysokiej jakości polimeru zapewniającego dużą odporność na wszelkiego rodzaju obicia, upadki i inne przypadkowe uszkodzenia. MP7 wyposażono w wygodną wysuwaną kolbę i składany chwyt przedni. Elementy te w połączeniu z ergonomiczną konstrukcją pistoletu maszynowego ASG czynią go idealnym wyborem dla każdego airsoftowca biorącego udział w rozgrywkach toczonych na niewielkich odległościach, gdzie istotnym czynnikiem jest szybkość operowania repliką ASG. W takich sytuacjach MP7 udowadnia swą wyższość nad karabinami, a nawet innymi replikami pistoletów maszynowych.

Na górnej szynie MP7 znajdują się podwójne przyrządy celownicze (przeziernikowe i klasyczne), możemy je bardzo szybko zdemontować i zastąpić np. kolimatorem. Dodatkowe szyny RIS po bokach pistoletu maszynowego ASG pozwalają zamontować inne akcesoria, takie jak latarka lub celownik laserowy, zgodnie z upodobaniami gracza i potrzebami danej rozgrywki airsoftowej. Regulowany system hop-up zwiększa celność i zasięg MP7. Replika strzela ogniem pojedynczym i ciągłym. W spuście znajduje się dodatkowy bezpiecznik, dzięki któremu strzał może paść tylko w wyniku poprawnego ściągnięcia języka spustowego. MP7 A1 wyposażono w regulowaną szczerbinę, co pozwala dodatkowo zwiększyć precyzję strzałów. Na replice umieszczono licencjonowane oznaczenia producenta broni palnej, co podnosi jej wartość kolekcjonerską.

MP7 został stworzony z myślą o niezawodności i trwałości, w tym względzie zadowoli każdego użytkownika. Niewielkie gabaryty i możliwość instalacji akcesoriów taktycznych sprawiają, że to idealny wybór dla każdego gracza ASG kompletującego wyposażenie do dynamicznych rozgrywek typu CQB.


Cechy:

- W zestawie akumulator i ładowarka

- 3 szyny RIS

- Rozkładany chwyt przedni

- Rozkładana kolba

- Bezpiecznik spustowy

- Zalecana masa używanych kulek: 0,20/0,25 g

Więcej informacji
Kod SKU2.5619
ProducentHECKLER&KOCH
EAN5907461659851
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z HECKLER&KOCH
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com