Pistolet maszynowy ASG IWI Uzi Pistol elektryczny (2.5881)

Pistolet maszynowy ASG IWI Uzi Pistol elektryczny (2.5881)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet maszynowy ASG IWI Uzi Pistol elektryczny (2.5881)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 2.5881
EAN: 5908262148612
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
149,00 zł
- producent: Umarex
- napęd: elektryczny
- materiał: polimer
- tryb ognia: ciągły
- długość całkowita: 250 mm
- masa: 469 g
- pojemność magazynka: 212 kulek
- prędkość początkowa: ok. 120 fps

Pistolet maszynowy ASG IWI UZI PISTOL to elektryczna replika ASG słynnego izraelskiego pistoletu maszynowego MICRO UZI. Pistolet został zaprojektowany dla młodych miłośników airsoftu, stawiających pierwsze kroki na polu rozgrywki. Jest również idealny dla każdego młodzieńca, który pierwszy raz trzyma w ręku replikę prawdziwej broni i chce się pobawić w strzelanie.


Korpus broni ASG wykonano z wysokiej jakości tworzywa zapewniającego dużą odporność na uszkodzenia spowodowane upadkami i obijaniem o twarde powierzchnie. Ponadto, dołączony pas nośny pozwala graczowi zabezpieczyć się przed przypadkowym upuszczeniem repliki ASG. Kompaktowe rozmiary i niewielka masa sprawiają, że UZI wspaniale sprawdzi się w rozgrywkach airsoftowych prowadzonych na małych odległościach i w ciasnych miejscach. Zasilanie pistoletu ASG stanowi akumulator (w zestawie), umieszczany w magazynku wewnętrznym (umiejscowiony w zamku), mającym pojemność 212 kulek. Prędkość wylotowa wystrzelonej kulki sięga 120 fps, co gwarantuje oddawanie celnych strzałów na odległość około 10 metrów. IWI UZI PISTOL strzela tylko ogniem ciągłym, dzięki czemu każdemu naciśnięciu spustu towarzyszą niesamowite emocje, niedostępne w replikach sprężynowych.


Pistolet posiada licencjonowane oznaczenia producenta broni palnej, co czyni go atrakcyjnym nabytkiem dla każdego kolekcjonera broni ASG.


Cechy:

- W zestawie ładowarka i akumulator

- Pas nośny

- Metalowa lufa

- Zwarta i lekka konstrukcja

- Paczka kulek w zestawie

- Zalecana masa używanych kulek: 0,12/0,20 g

Więcej informacji
Kod SKU2.5881
ProducentIWI
EAN5908262148612
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com