5.8141_1.jpg

Pistolet wiatrówka IWI MINI UZI (5.8141) 4,5 mm BB CO2

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet wiatrówka IWI MINI UZI (5.8141) 4,5 mm BB CO2

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 5.8141
EAN: 4000844560506
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
569,00 zł

 

Wiatrówka pistolet maszynowy IWI Mini UZI to produkowana przez firmę Umarex wierna pneumatyczna replika kultowego już izraelskiego pistoletu maszynowego UZI 9 mm.
Wykonano ją w większości z metalu, dzięki czemu doskonale odwzorowano wagę oryginału. Trzymając wiatrówkę, mamy wrażenie obcowania z prawdziwą bronią.
Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości uzyskano wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a dokładne dopasowanie części dodatkowo wydłużyło żywotność wiatrówki.


Pistolet Maszynowy IWI Mini UZI jest zasilany 12-gramową kapsułą CO2 instalowaną w rękojeści, amunicję stanowią kulki stalowe kalibru 4,46 mm ładowane do magazynka mieszczącego aż 29 sztuk śrutu.
Prędkość początkowa wystrzeliwanych pocisków wynosi około 130 m/sek., co w połączeniu z ich masą zapewnia im dużą energię kinetyczną.
Zasięg celnego strzału Mini UZI wynosi około 20 metrów, a duża siła kulek sprawia, że możemy strzelać nimi nie tylko do tarcz, ale także innych celów, takich jak puszki, butelki z wodą i owoce, efekty trafień będą naprawdę spektakularne.


Replika pneumatyczna pistoletu maszynowego została wyposażona z użyciem systemu blow-back imitującego podczas strzelania pracę zamka, jak ma to miejsce w palnym odpowiedniku.
Ponadto, UZI posiada ruchomą atrapę dźwigni przeładowania, co jeszcze bardziej urealnia jej działanie.
Kolejnym ruchomym elementem jest składana kolba, w pozycji rozłożonej pozwala ustabilizować wiatrówkę i ułatwia oddawanie celnych strzałów, a po jej złożeniu UZI staje się znacznie krótsze,
co ułatwia jego przenoszenie i posługiwanie się w ciasnych przestrzeniach.


Wiatrówkę Mini UZI wyposażono w szczerbinę o dwóch nastawach, w pierwszej otwór przeziernika jest niewielki, co pozwala oddawać precyzyjne strzały, natomiast w drugiej jest on znacznie większy,
dzięki czemu można szybciej wprowadzać przyrządy na cele znajdujące się w niewielkiej odległości.
W konstrukcji wiatrówki zastosowano też bezpiecznik nastawny, którego przełączenie na pozycję „S” (Safe) sprawia, że ściągnięcie języka spustowego staje się niemożliwe, a co za tym idzie, nie zostanie oddany przypadkowy strzał.
Wiatrówka jest gotowa do strzału dopiero po ustawieniu bezpiecznika w położeniu „F” (Fire), ze względu na bezpieczeństwo użytkownika i osób postronnych radzimy odbezpieczać broń pneumatyczną dopiero tuż przed oddaniem strzału,
mamy wtedy pewność, iż wystrzelony pocisk poleci w pożądanym kierunku.


Niniejsza pneumatyczna replika pistoletu maszynowego to także wspaniała propozycja dla kolekcjonerów replik broni palnej, znajdują się na nim licencjonowane,
oryginalne oznaczenia producenta broni palnej, dzięki czemu stanie się on doskonałym uzupełnieniem każdej kolekcji.


Dodatkowo w zestawie z wiatrówką znajduje się atrapa tłumika dźwięku, który wydłuża UZI i nadaje mu wyjątkowy wygląd, kojarzony ze skrytymi działaniami jednostek specjalnych.


IWI Mini UZI ma wszystkie cechy charakterystyczne dla produktów firmy Umarex: doskonałą jakość wykonania pod względem materiałów, precyzji dopasowania elementów i wierności odwzorowania szczegółów konstrukcyjnych oryginału.
Prezentuje świetne osiągi, które zadowolą każdego miłośnika strzelania rekreacyjnego, jak i osoby o dużym doświadczeniu w posługiwaniu się bronią pneumatyczną.
Dodatkowa wartość kolekcjonerska zadowoli wszystkich pasjonatów współczesnych militariów.


DANE TECHNICZNE
Energia kinetyczna naboju [J] poniżej 17
Kaliber [mm] 4,5 mm
Klasa celności rekreacyjna
Magazynek jest
Odrzut mały (do 10 J)
Pojemność magazynka [szt.] 28
Prędkość początkowa [m/s] 125
Typ śrutu BB
Zasilanie
Ilość strzałów z jednostki zasilania 50
Typ zasilania CO2 12 g
Dane dodatkowe
Materiał obudowy wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Wymiary
Długość lufy [mm] 594
Masa [g] 1300
Gwarancja
Okres gwarancyjny 24 miesiące
Informacje producenta
Producent IWI (Israel Weapon Industries)/Umarex, Niemcy
EAN 4000844560506
Symbol dostawcy 5.8141

Więcej informacji
Kod SKU5.8141
ProducentIWI
Rodzaj zasilaniaCO-2 12g
Rodzaj lufyGładka
MagazynekTak
Tryb strzelaniaWielostrzałowe
Kaliber4,46 mm BBs
Rodzaj śrutuKulka stalowa BB
Energia początkowaDo 17 dżuli
EAN4000844560506
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz.
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com