Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Plecak HELIKON EDC Sling, Nylon Polyester Blend, Neoprene, Melange Black, Grey, 6.5L (PL-ESB-NP-M1)

Kod SKU: HE.PL-ESB-NP-M1
Kod EAN: 5908218778177
W magazynie
Wysyłka w ciągu 7 dni
249,00 zł Darmowa dostawa
Przygotuj się na każdą wyprawę, wybierając odpowiednie plecaki taktyczne i wojskowe. Postaw na wytrzymałe rozwiązania, które pomieszczą wszystko, co niezbędne w terenie. Plecaki taktyczne i wojskowe HELIKON-TEX Plecak HELIKON EDC Sling, Nylon Polyester Blend, Neoprene, Melange Black, Grey, 6.5L (PL-ESB-NP-M1) to gwarancja najwyższej jakości, dzięki czemu zapewni Ci wygodę, jakiej potrzebujesz, realizując swoje pasje. Zamów teraz z darmową dostawą.
EDC Sling Backpack to niezwykle kompaktowy, a jednocześnie uniwersalny plecak miejski na jedno ramię. Został on zaprojektowany tak, aby dać użytkownikowi możliwie dużą swobodę personalizacji. Z tego też powodu, komora główna plecaka pozbawiona została jakichkolwiek kieszeni, na rzecz miękkiego weluru kompatybilnego z Versatile Insert System®. Co więcej, w przedniej części znajdują się dwie kieszenie – boczna zapinana na zamek oraz druga, częściowo elastyczna, otwarta kieszeń z zabezpieczeniem na klamrę, mogąca z powodzeniem pomieścić niewielką kurtkę lub bluzę. Bardzo istotnym elementem plecaka jest ukryta komora na plecach. Kieszeń zapinana jest na zamek, który można błyskawicznie otworzyć za pomocą hypalonowego uchwytu. Wnętrze zostało pokryte welurem, który z założenia przeznaczony jest na uchwyt do pistoletu. Dzięki takiemu połączeniu możliwe jest skryte przenoszenie broni, bez ograniczenia możliwości szybkiego do niej dostępu. Warto również wspomnieć o miękkiej, profilowanej szelce z dodatkową kieszonką zapinaną na zamek.
Więcej informacji
Kod SKU HE.PL-ESB-NP-M1
Producent HELIKON-TEX
Kod EAN 5908218778177
Więcej informacji
Kod SKUHE.PL-ESB-NP-M1
ProducentHELIKON-TEX
Kod EAN5908218778177
RozmiarOne Size
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Plecak HELIKON EDC Sling, Nylon Polyester Blend, Neoprene, Melange Black, Grey, 6.5L (PL-ESB-NP-M1)
Twoja ocena
Więcej z HELIKON-TEX
Polecamy również: