Plecak RACCOON Mk2, Cordura, Czarny-Black, 20L (PL-RC2-CD-01)

Plecak RACCOON Mk2, Cordura, Czarny-Black, 20L (PL-RC2-CD-01)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Plecak RACCOON Mk2, Cordura, Czarny-Black, 20L (PL-RC2-CD-01)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: HE.PL-RC2-CD-01
EAN: 5908218718067
W magazynie
Wysyłka w ciągu 4 dni
339,99 zł
- producent: Helikon-Tex
- specyfikacja materiałowa: 100 % Cordura
- wymiary komory głównej: 430 x 230 x 140 mm
- kolor: czarny
- pojemność: 20 litrów
- waga: 1270 g

Klientom poszukującym pojemnościowego plecaka przeznaczonego na długie wycieczki polecamy Raccoon 20L firmy Helikon. Wygodny i pojemny plecak ułatwi niejedną podróż. Długie podróże i spacery wymagają prowiantu, wody i ubrań, a nic tak nie umożliwi przenoszenia ekwipunku jak dobry plecak.


Plecak Raccoon
jest jednym z serii plecaków firmy Helikon specjalizującej się w produkcji wyposażenia do survivalu. Raccoon to efekt doświadczeń zdobytych latami i ciężką pracą. Wprawa pracowników firmy umożliwiła stworzenie 20 litrowego plecaka, przeznaczonego zarówno do długich podróży, jak i codziennego użytkowania. Plecak jest pojemnościowy ale nie obszerny, dzięki czemu ma uniwersalny charakter.


Cechą charakterystyczną plecaka Raccoon jest wygoda. System nośny opiera się na usztywnieniu pleców oraz miękkich i wygodnych szelkach. Sprawia, że podróżnik utrzymuje równowagę i nie cierpi z powodu bólu pleców i ramion. Ponadto plecak posiada pas biodrowy wykorzystywany podczas przenoszenia ciężkiego ekwipunku. Prosty pas biodrowy umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru. Komora główna torby posiada kieszeń hydracyjną z kilkoma wejściami. Wewnątrz znajduje się system umożliwiający rozmieszczenie wyposażenia. Na zewnątrz zaś znajduje się spora kieszeń z organizerem na mapę, latarkę, pożywienie bądź ekwipunek, taśmy kompatybilne MOLLE / PALS, a także elastyczna linka umożliwiające doczepienie dodatkowych elementów.


Plecak firmy Helikon jest wygodny, praktyczny i pojemny. Idealny zarówno na długie podróże, jak i proste codzienne sprawy. Oryginalny system kieszeni i dodatków umożliwi precyzyjne rozłożenie ekwipunku oraz sprzętu.

Więcej informacji
Kod SKUHE.PL-RC2-CD-01
ProducentHELIKON-TEX
EAN5908218718067
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z HELIKON-TEX
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com