Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

REALHUNTER

REALHUNTER
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Każdy myśliwy wie, jak istotne są odpowiednie akcesoria, aby zapewnić sobie odpowiednią jakość i kąt strzału. To również one zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, np. chroniąc słuch przed hałasem wystrzału. RealHunter gwarantuje zakup produktów idealnie dopasowanych do potrzeb każdego, kto zajmuje się doglądaniem lasu na co dzień.

Poznaj wysoką polską jakość dla myśliwych i strzleców

Polska marka RealHunter słynie między innymi z wprowadzenia na rynek wysokiej jakości słuchawek wygłuszających, które chronią słuch każdego myśliwego czy strzelca. To jednak nie wszystko, bo w jej asortymencie znajdziesz całą gamę produktów, stworzonych z myślą o profesjonalnych polowaniach. Pozwól sobie na najlepszej klasy sprzęt, który zapewni ci najlepsze wyniki w każdych okolicznościach.

Działalność myśliwych jest niezwykle istotna, pozwalając na zachowanie harmonii w leśnym ekosystemie. Dzięki nim możliwa jest kontrola populacji zwierząt. Ich praca jest misją, którą RealHunter próbuje wnieść na wyższy poziom.

Polowania odbywają się głównie nocą — noktowizor

Noktowizory nie zawsze były w Polsce legalne, jednak od kiedy myśliwi mogą z nich korzystać, nocne polowania stały się zdecydowanie łatwiejsze. Dzięki takiemu urządzeniu będziesz mógł zapewnić sobie najwyższą precyzję po zmroku, gdy najczęściej wybierasz się na łowy. To ona poprawi wszystkie wyniki i pozwoli na oddanie idealnego strzału. Wybierz model DS508 QHD 5-20x, aby przez długie lata móc cieszyć się posiadaniem profesjonalnego sprzętu, stworzonym z myślą o najlepszych specjalistach w swojej branży.

Zamontuj latarkę w każdym miejscu

Jako myśliwy na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę, jak trudne może być zajęcie się zwierzyną po oddaniu strzału, gdy na zewnątrz panuje mrok. Zwykła latarka to jednak czasem za mało, a lampa może okazać się zbyt ciężka. W takiej sytuacji postaw na montaż magnetyczny, który możesz przymocować do każdego metalowego elementu, np. do ramy roweru, czy samochodu. W ten sposób nie będziesz musiał obawiać się o dobre rozmieszczenie latarek!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com