Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

SABRE RED

SABRE RED
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Sabre Red

Sabre Red to amerykańska marka produkująca wszystko, co jest potrzebne, aby zwiększyć poczucie Twojego bezpieczeństwa – zarówno w domu, jak i poza nim. Alarm dźwiękowy ostrzeże Cię przed każdym intruzem, który będzie próbował wtargnąć na Twoją działkę. Alarm przeciw zalaniu da Ci znać, kiedy poziom wody osiągnie zbyt wysoki poziom.

Chroń swój dom przed złodziejami

Alarm zainstalowany w domu to największy bufor bezpieczeństwa, który chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed złodziejami. Liczba włamań do domów z roku na rok ciągle rośnie. W 2020 roku odnotowano ponad 74 tysiące włamań z kradzieżą (wg statystyk firmy Dom Bezpieczny).

System alarmowy – sam fakt jego posiadania chroni Twój dom!

Pamiętaj, że osoby, które mają złe zamiary, przed włamaniem dokładnie analizują sytuację. Kradzieże organizują, gdy są pewni, że właściciel nie zadbał o bezpieczeństwo i nie zainstalował żadnych systemów ostrzegających. Dlatego koniecznie sprawdź naszą ofertę skutecznych systemów alarmowych w atrakcyjnych cenach. Mamy w asortymencie alarmy dźwiękowe oraz alarmy przeciw zalaniu wodą od firmy Sabre Red. Dźwiękowy system alarmowy wyposażony jest w niezwykle głośną syrenę i możliwość blokady drzwi.

Alarm przeciw zalaniu wodą – nie dopuść do zniszczeń!

Alarm przeciw zalaniu wodą możesz zainstalować wszędzie, gdzie istnieje ryzyko zalania – na ścianie w łazience, na wannie, pralce, a nawet na piecu CO. Szczególnie polecany jest do piwnic, kotłowni oraz garaży podziemnych. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanego, amerykańskiego producenta. Firma Sabre Red to lider na rynku produktów dla bezpieczeństwa i militariów. Z jej wyrobów korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i służby mundurowe na całym świecie. Systemy alarmowe są łatwe w montażu. Mają kompaktowe rozmiary i neutralne kolory, które zapewniają dyskretny i elegancki wygląd. 

Akcesoria, które zapewnią Ci bezpieczeństwo

W tej kategorii znajdziesz również atrapy kamery przemysłowej. Nie musisz inwestować w monitoring! Atrapa kamery skutecznie odstraszy złodziei. Dostępna jest także latarka z paralizatorem. Paralizator, wyposażony dodatkowo w latarkę, zapewni Ci bezpieczeństwo w terenie.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com