Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

SAFEMASK

SAFEMASK
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Safemask

W tej kategorii znajdziesz wielorazowe maski i filtry antysmogowe, które będą chronić Cię przed szkodliwym wpływem smogu. W czasach pandemii koronawirusa będą również znakomicie spełniać rolę bariery, która chroni przed jego drobinkami, unoszącymi się zwłaszcza w dużych skupiskach ludzkich. Firma Safemask to czołowy polski producent masek antysmogowych i przeciwpyłowych

Aktywność fizyczna w masce? To możliwe!

Produkty z linii Safemask są przeznaczone dla osób aktywnych. Są doskonale przystosowane do uprawiania sportu, biegania czy jazdy na rowerze. W naszym asortymencie znajdziesz maski z neoprenu, materiału odpornego na zimno, śnieg czy deszcz, które zapewniają komfort termiczny. Dzięki temu możesz spokojnie założyć je do jazdy na nartach lub na snowboardzie. Latem z kolei pozwolą zachować przepływ powietrza. Konstrukcja maski pozwoli ci swobodnie oddychać, nawet podczas sporego wysiłku fizycznego.

Filtr antysmogowy N99 – usuwa wszelkie zanieczyszczenia

Wszystkie maski wyposażone są wfiltr antysmogowy, który usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia szkodliwe dla zdrowia. Filtr N99 z węglem aktywowanym filtruje zarówno fizyczne, jak i chemiczne skażenia, czym przewyższa skutecznością filtry HEPA. Filtry z naszej oferty zatrzymują pyły PM10 i PM 2.5, dwutlenek siarki, dwutlenek azotu i metale ciężkie. Usuwają również benzopiren i rakotwórcze składniki dymu papierosowego czy spalin.

Ochrona przed objawami alergii, koronawirusem i bakteriami

Maski z filtrem N99 znacznie zmniejszają docieranie nieprzyjemnych zapachów. Co więcej, chronią przed cząsteczkami wirusów, bakterii, grzybów i pleśni. To świetne rozwiązanie dla alergików, bo zatrzymuje pyłki np. drzew, traw oraz kurz.

Ochrona przed parowaniem okularów

Specjalna konstrukcja pozwala uniknąć parowania szkieł w okularach, które jest zmorą osób z wadą wzroku podczas noszenia zwykłych maseczek. Wystarczy zmienić położenie zaworów maski. Maski zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, który pozwala, by były dopasowane do twarzy, ale jednocześnie komfortowe w noszeniu. W asortymencie znajdziesz również specjalny mały filtr, przeznaczony dla dzieci. Pomoże Ci zadbać o zdrowie swojej pociechy

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com