Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

SCHRADE

SCHRADE

Nóż powinien być innowacyjny i wytrzymały. Każde ostrze powinno służyć przez długie lata i sprawdzać się w każdych warunkach. To podejście zagwarantowało Schrade sukces, dzięki któremu są jednymi z topowych producentów na świecie. To sprzęt, który ma być najtwardszym i najtrwalszym na rynku. Poznaj także inne produkty marki!

Historia sięgająca końca XIX wieku

George Schrade zaczął od… porażki. Gdy staranie się o patent na noże sprężynowe nie poszło tak, jakby tego się spodziewał, zaczął projektować narzędzia, które stały się jednymi z najważniejszych w historii tej branży. Przez tyle czasu zdążyły zakorzenić się w świecie, towarzysząc ludzkości w trakcie wojen światowych, rewolucji przemysłowej czy w przejściu do nowego wieku oraz tysiąclecia.

Projekty noży mają być przede wszystkim przemyślane i bardzo użytkowe. Jednak w ofercie przedsiębiorstwa znajdują się obecnie także inne produkty, które posiadają ostrza. Stworzone zarówno do codziennego, jak i profesjonalnego użytkowania, muszą koniecznie znaleźć się w twoim warsztacie.

Saperka: świetna nie tylko do wojska

Saperka od lat jest jednym z podstawowych narzędzi żołnierzy piechoty. Wykorzystywana m.in. do tworzenia okopów, musi być niewielka i poręczna. Świetnie sprawdzi się jednak także w survivalu oraz turystyce, także tej wysokogórskiej. To z nią szybko wykopiesz dziurę w ziemi, aby zabezpieczyć swoje przedmioty albo obronisz się przed atakiem dzikiego zwierzęcia. Model Telescoping Folding Shovel SCHSH1 został wykonany ze stali węglowej, która zapewni maksymalną trwałość przedmiotu.

Podstawowy zestaw do każdego warsztatu

Jeśli właśnie kompletujesz narzędzia do swojego warsztatu, postaw na zestaw zawierający toporek i maczetę. To też podstawowe przedmioty, które będziesz mógł wykorzystać w czasie survivalowej wyprawy. Wykonane z jednego kawałka stali nierdzewnej, są niezwykle wytrzymałe i świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji, jaka może spotkać cię w terenie. Te solidne narzędzia regularnie wybierane są przez podróżników oraz wielbicieli innych czynności outdoorowych.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com