Scyzoryk Victorinox Angler, 18 funkcji, dł.91 mm, czerwony (1.3653.72)

Scyzoryk Victorinox Angler, 18 funkcji, dł.91 mm, czerwony (1.3653.72)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Scyzoryk Victorinox Angler, 18 funkcji, dł.91 mm, czerwony (1.3653.72)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 1.3653.72
EAN: 7611160104908
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
245,00 zł

 

Scyzoryk Victorinox Angler to profesjonalny scyzoryk wielofunkcyjny, którego narzędzia zostały dobrane tak, aby zapewnić jak największą użyteczność dla wędkarzy i rybaków.


Scyzoryki szwajcarskiej firmy Victorinox od ponad 100 lat pomagają ludziom na całym świecie w ich codziennym życiu. Praktycznie na każdej szerokości geograficznej produkty tego producenta znajdują uznanie wśród tysięcy użytkowników. Poszczególne modele powstające na przestrzeni lat były i są tworzone z myślą o pełnej uniwersalności zastosowań, ale często również powstają te, z których korzystają głównie wyspecjalizowani użytkownicy posiadający nietypowy zawód lub hobby. Podobnie jest z wędkarstwem. Jest to zajęcie bardzo popularne na całym świecie, dlatego też powstał osobny model dedykowany właśnie dla osób parających się tym zajęciem.


Scyzoryk szwajcarski Victorinox Angler to narzędzie wielofunkcyjne wyposażone aż w cztery warstwy narzędzi, wśród których znajdziemy te przydatne na co dzień, jak i tylko „od święta”. W modelu o długości 91 milimetrów i szerokości zaledwie 20 milimetrów znajdziemy aż 18 funkcji, które docenimy za wysoką jakość wykonania i praktyczność zastosowania.


Scyzoryk posiada trzy duże narzędzia. Ostrze główne o długości 60 milimetrów poradzi sobie z codziennymi pracami z artykułami spożywczymi, ale także przyda się w każdym warsztacie czy na rybach. Sprężynujące kombinerki pozwolą na mocniejsze chwycenie śrubek, zaciśnięcie metalowych elementów czy chwycenie rozgrzanych części. Dzięki specjalistycznemu narzędziu w postaci skrobaka do ryb z łatwością pozbędziemy się łusek, a także wyjmiemy haczyk. Dodatkowo przyrząd ten wyposażony jest w miarkę (cale + centymetry). Oprócz wspomnianych narzędzi mamy do dyspozycji szereg innych, praktycznych funkcji.

Wszystkie narzędzia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest produkowana na specjalne zamówienie firmy Victorinox. Narzędzia otwieramy dzięki wcięciu na paznokieć.

Okładziny zostały wykonane z czerwonego tworzywa sztucznego o nazwie celidor. Jedna okładka posiada naniesiony wzór rybki – świadczący o przeznaczeniu scyzoryka.


Funkcje i narzędzia scyzoryka wędkarskiego Victorinox Angler:

1. duże ostrze
2. małe ostrze
3. korkociąg
4. otwieracz do puszek
5. mały śrubokręt (także do wkrętów gwiazdkowych)
6. otwieracz do kapsli
7. duży śrubokręt płaski
8. przyrząd do zdejmowania izolacji
9. szpikulec-szydło
10. kółko do kluczy
11. pęseta
12. wykałaczka
13. skrobak do ryb z:
14. - przyrządem do zdejmowania haczyków
15. - miarką (cm + cale)
16. kombinerki z:
17. - przecinakiem drutu
18. - zaciskaczem ciężarków


Świetnym uzupełnieniem dla tego szwajcarskiego scyzoryka jest solidne, skórzane etui z logiem Victorinox. Znajdą je Państwo w osobnej ofercie sklepu pod kodem produktu 4.0520.3

Potwierdzeniem niezmiennie wysokiej jakości produktów marki Victorinox jest wieczysta gwarancja producenta.Więcej informacji
Kod SKU1.3653.72
ProducentVICTORINOX
EAN7611160104908
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz.
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz.
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z VICTORINOX
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com