Scyzoryk Victorinox Evolution S52, 20 funkcji, dł.85 mm, czerwony (2.3953.SE)

Scyzoryk Victorinox Evolution S52, 20 funkcji, dł.85 mm, czerwony (2.3953.SE)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Scyzoryk Victorinox Evolution S52, 20 funkcji, dł.85 mm, czerwony (2.3953.SE)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 2.3953.SE
EAN: 7611160044839
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
349,00 zł
producent: Victorinox
długość: 85 mm
długość ostrza: 70 mm
wysokość (strona okładek): 28 mm
szerokość warstw narzędzi: 27 mm
19 funkcji (w tym kółko do kluczy)
waga: 118 g

Scyzoryk Victorinox Evolution S52 to rozbudowany scyzoryk, który posiada liczne funkcje, których użyteczność docenimy podczas każdego dnia.


Seria Evolution produkowana przez firmę Victorinox stylistycznie nawiązuje do scyzoryków o tej samej nazwie wytwarzanych przez markę Wenger – do niedawna jednego z wiodących producentów narzędzi wielofunkcyjnych na świecie. Połączenie tych dwóch firm zaowocowało powstaniem kolejnych użytkowych i praktycznych scyzoryków szwajcarskich. Podstawową różnicą wyróżniającą serię Evolution od innych, klasycznych scyzoryków Victorinox są estetyczne, profilowane okładziny rękojeści. Nadają one ciekawego, nietuzinkowego wyglądu, co w połączeniu z wysoką jakością narzędzi gwarantuje ponadprzeciętną użytkowość na co dzień.


Scyzoryk Victorinox Evolution S52 został wyposażony w pięć warstw narzędzi. Pozwoliło to na zmieszczenie w narzędziu aż 19 praktycznych funkcji, które zapewnią, że będziemy przygotowani na każdą ewentualność. Tak rozbudowany szwajcarski scyzoryk w naszej kieszeni, plecaku czy apteczce spowoduje, że nawet w najbardziej nieoczekiwanej sytuacji będziemy w stanie nieść pomoc lub zwyczajnie naprawić domową usterkę.


Najczęściej wykorzystywanym narzędziem, co czyni je jednocześnie główną funkcją, jest duże, blokowane ostrze o długości 70 milimetrów. Zostało ono wykonane ze specjalnej stali nierdzewnej, która gwarantuje długie trzymanie ostrości podczas codziennego użytkowania. Głownia jest blokowana za pomocą mechanizmu podobnego do back locka. Dźwignia blokady nie znajduje się jednak na grzbiecie narzędzia, lecz od jego frontu. Jej obsługa jest prosta i intuicyjna.


Wszystkie pozostałe narzędzia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a ich powierzchnia została w estetyczny sposób wykończona. Każda warstwa jest przedzielona za pomocą aluminiowych przekładek. Profilowanie okładzin wpływa nie tylko na estetykę, ale poprawia również komfort pracy dzięki umożliwieniu wygodnego oparcia palców. Na okładzinie znajduje się charakterystyczne logo szwajcarskiego producenta.


Funkcje i narzędzia scyzoryka Victorinox Evolution S52:

1. duże, blokowane ostrze
2. pilniczek do paznokci z:
3. przyrządem do czyszczenia paznokci
4. nożyczki sprężynujące - ząbkowane ostrza
5. otwieracz do puszek
6. mały śrubokręt
7. otwieracz do kapsli
8. blokowany śrubokręt z:
9. przyrządem do zdejmowania izolacji
10. piłka do drewna
11. kombinerki ze zmienną szerokością otwarcia z:
12. zaciskaczem do drutu
13. przecinakiem drutu
14. kluczem do nakrętek
15. korkociąg
16. szpikulec-szydło
17. kółko do kluczy
18. pęseta
19. wykałaczka


Świetnym uzupełnieniem dla tego szwajcarskiego scyzoryka jest solidne, nylonowe etui z logiem Victorinox. Znajdą je Państwo w osobnej ofercie sklepu pod kodem 4.0545.3

Potwierdzeniem niezmiennie wysokiej jakości produktów marki Victorinox jest wieczysta gwarancja producenta.Więcej informacji
Kod SKU2.3953.SE
ProducentVICTORINOX
EAN7611160044839
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz.
Zaznacz lub odznacz pole ✓ przy wybranych produktach, stwórz własny zestaw i sprawdź ile oszczędzasz.
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z VICTORINOX
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com