Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Smartwatch Garett Kids Sweet różowy zegarek

Kod SKU: gar.5903246282016
Kod EAN: 5903246282016
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
Cena promocyjna 314,10 zł Darmowa dostawa Normalna cena 349,00 zł
Monitoruj swoje postępy oraz parametry podczas treningów. Sięgnij po zegarki lub smartwatche. Poznaj moc ich funkcjonalności, a już nigdy się z nimi nie rozstaniesz. Zegarki i smartwatche GARETT Smartwatch Garett Kids Sweet różowy zegarek to rozwiązanie najwyższej jakości, które stanie się Twoim dobrym towarzyszem nie tylko w czasie treningu czy wyprawy, ale także na co dzień. Zamów teraz z darmową dostawą.

Smartwatch Garett Kids Sweet to nowoczesny lokalizator GPS z kartą sim i przyciskiem SOS. Posiada funkcje lokalizacji na mapie, funkcje telefonu komórkowego oraz szereg innych funkcji, dzięki którym mamy większą kontrolę nad swoimi pociechami. Cel jest prosty – pozwolić dzieciom na więcej swobody jednocześnie nie narażając ich bezpieczeństwa. Zegarek sprzedawany jest bez karty sim, bez żadnego abonamentu lub innych dodatkowych opłat, zegarek działa z każdą kartą sim każdego operatora. Garett Kids Sweet posiada wodoszczelną obudowę IP54, kolorowy dotykowy wyświetlacz, wbudowany aparat, wymienne paski. Urządzenie działa na aplikacji Garett Tracker.

Lokalizowanie dziecka w dowolnym momencie
Funkcja lokalizacji GPS pozwala na dokładne namierzenie zegarka na mapie GPS Twojego telefonu w czasie rzeczywistym lub prześledzenia pokonanej trasy jaką przebyło dziecko, np. w drodze powrotnej ze szkoły.

Wbudowany przycisk SOS
Po wciśnięciu przycisku SOS dziecko będzie mogło szybko wezwać pomoc w niebezpiecznej sytuacji. Zegarek wysyła komunikat SOS i pozycję zegarka na mapie, wiadomość ta wysyłana jest do trzech wybranych przez rodzica osób.

Telefon komórkowy w zegarku
Dzięki karcie sim którą umieszczamy w urządzeniu dziecko może odebrać i wykonać połączenie telefoniczne. Telefon wbudowany w zegarek, który jest zapięty na ręce to dużo bardziej bezpieczne rozwiązanie niż zwykły telefon komórkowy, który dziecko może łatwo zgubić.

Stała kontrola połączeń telefonicznych
Rodzic poprzez aplikację w swoim smartfonie może wybrać które numery mogą się do dziecka dodzwonić i na które numery dziecko może zadzwonić z zegarka, numery telefonu nie wpisane do książki telefonicznej dziecka nie dodzwonią się do dziecka i dziecko nie będzie mogło zadzwonić na takie numery, chyba, że rodzic zdecyduje inaczej. Dodatkowo rodzic może włączyć czasową blokadę połączeń w obie strony, np. gdy dziecko jest w szkole lub na innych zajęciach.

Klawiatura wybierania numerów
Po włączeniu klawiatury wybierania numerów dziecko będzie miało możliwość wykonania połączenia na numery, które nie są zapisane w książce telefonicznej zegarka.

Wysyłanie notatek głosowych
Zegarek posiada możliwość wysyłania notatek głosowych (maks. 15 sekund) w dwóch kierunkach, rodzic-dziecko i dziecko-rodzic, bez konieczności wykonywania połączeń telefonicznych. Notatki głosowe zapisywane są w aplikacji w smartfonie rodzica i jest możliwość wielokrotnego odsłuchiwania notatek.

Zdalny podsłuch
Po włączeniu tej funkcji rodzic może słuchać co się dzieje w otoczeniu dziecka w dowolnym czasie. Podczas użycia funkcji wyświetlacz zegarka nie pokazuje żadnych dodatkowych informacji.

Geo ogrodzenie
Gdy dziecko przekroczy granicę wyznaczoną w aplikacji przez rodzica, rodzic zostanie o tym natychmiast poinformowany, np. jeśli dziecko wyjdzie poza teren placu zabaw lub osiedla.

Automatyczne powiadomienia
Aplikacja wyśle ostrzeżenie na telefon rodzica zawsze, gdy poziom baterii w zegarku spadnie poniżej 15%. Rodzic zostanie powiadomiony również gdy dziecko ściągnie zegarek z ręki.

Darmowa aplikacja Garett Tracker
Wszelkich ustawień i konfiguracji zegarka dokonujemy smartfonem rodzica przy pomocy aplikacji Garett Tracker dostępnej w sklepie Google Play oraz App Store która jest w języku Polskim, jest darmowa i dzięki której w każdej chwili możemy sprawdzić co robi nasze dziecko.

Wodoszczelna i pyłoszczelna obudowa
Garett Kids Sweet jest certyfikowany przez producenta stopniem ochrony IP54. Oznacza to, że obudowa tego smartwatcha jest pyłoszczelna i wodoszczelna.

Wbudowany aparat
Urządzenie posiada wbudowany aparat - dzięki temu dziecko ma możliwość robienia zdjęć i przesyłania ich do aplikacji w telefonie rodzica.

Wbudowany krokomierz
Krokomierz zmierzy ile wykonało się kroków w danym dniu, jaki przebyło się dystans w jakim czasie oraz ile spaliło się kalorii.

Monitor snu
Monitor snu pokazuje przespane godziny i jakość snu.

Tryb „Nie przeszkadzać”
Możliwa blokada funkcji zegarka, dzięki której możesz zdalnie zablokować zegarek, kiedy dziecko przebywa w szkole po to, by go nie rozpraszać. Można ustawić też automatyczną blokadę w danych godzinach.

Bez abonamentu i dodatkowych opłat
Zegarek sprzedawany jest bez karty sim, bez żadnego abonamentu lub innych dodatkowych opłat, zegarek działa z każdą kartą sim każdego operatora. Do poprawnej pracy smartwatcha wymagane jest zainstalowanie aktywnej karty microsim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym pakietem internetowym, karta musi działać we wszystkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi mieć ustawioną konfiguracje APN.

Wsparcie i pomoc przy konfiguracji
Proces konfiguracji zegarka i aplikacji opisany jest szczegółowo w dołączonej instrukcji obsługi. W razie problemów z konfiguracją zegarka lub aplikacji udzielamy pełnego wsparcia pozakupowego poprzez kontakt mailowy i telefoniczny.

Już nigdy nie zastanawiaj się gdzie jest Twoje dziecko. Garett Kids Sweet to bezpieczne dziecko i spokojny rodzic.

ZESTAW ZAWIERA:

Smartwatch lokalizator Garett Kids Sweet
Magnetyczny kabel USB do ładowania
Instrukcję w języku Polskim

FUNKCJE
Wodoszczelność IP54: Tak
Wodoszczelność IP67: Nie
Dotykowy ekran: Tak
Wbudowany moduł GPS: Tak
Slot na kartę SIM: Tak
Aplikacja Garett Tracker: Tak
Kompatybilność z Android: Tak
Kompatybilność z iOS: Tak
Lokalizacja GPS, LBS, WiFi: Tak
Połączenia głosowe: Tak
Klawiatura wybierania numerów: Tak
Wysyłanie notatek głosowych: Tak
Przycisk SOS: Tak
Geo ogrodzenie: Tak
Zdalny podsłuch: Tak
Pulsometr: Nie
Odtworzenie pokonanej trasy: Tak
Alarm zagubienia zegarka: Tak
Alarm rozładowania: Tak
Powiadomienia dźwiękowe: Tak
Powiadomienia wibracyjne: Nie
Wbudowany aparat: Tak
Album zdjęć: Tak
Krokomierz: Tak
Budzik: Tak
Monitor snu: Tak
Gumowy pasek: Tak
Skórzany pasek: Nie
Pasek wymienny: Tak
Dedykowane aplikacje: Garett Tracker

PARAMETRY
Wyświetlacz: IPS LCD
Rozmiar ekranu: 1.33 cala
Moduł GSM: GSM 900/1800/1900 MHz
Czułość GPS: -159dBm
Dokładność GPS: ~5-15 metrów
Materiał; Silicon
Język menu; Polski, Angielski, Niemiecki
Zasilanie: Wbudowany akumulator 420 mAh
Czas ładowania: Około 2 godzin
Czas czuwania: Około 3 dni
Rozmiar tarczy: 48*39*15 mm
Obwód paska: Około 21 cm
Waga: 45 gram

Więcej informacji
Kod SKU gar.5903246282016
Producent GARETT
Kod EAN 5903246282016
Więcej informacji
Kod SKUgar.5903246282016
ProducentGARETT
Kod EAN5903246282016
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Smartwatch Garett Kids Sweet różowy zegarek
Twoja ocena
Polecamy również:
Kamizelka HELIKON Chest Pack Numbat Shadow Grey (TB-NMB-CD-35)
Kamizelka HELIKON Chest Pack Numbat Shadow Grey (TB-NMB-CD-35)
Cena promocyjna 251,10 zł Darmowa dostawa Normalna cena 279,00 zł
Lornetka Bushnell PowerView 8x21 (132514)
Lornetka Bushnell PowerView 8x21 (132514)
Cena promocyjna 98,10 zł Normalna cena 109,00 zł
Brelok pocisk ze skrytką
Brelok pocisk ze skrytką
Cena promocyjna 21,60 zł Normalna cena 24,00 zł
Linka Tactical 275 Cord (100ft) (CD-TC1-NL-32)
Linka Tactical 275 Cord (100ft) (CD-TC1-NL-32)
Cena promocyjna 29,61 zł Normalna cena 32,90 zł
Mocowanie do filtra słonecznego 200mm (Newton)
Mocowanie do filtra słonecznego 200mm (Newton)
Cena promocyjna 53,10 zł Normalna cena 59,00 zł