Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Smoker Borniak BBQ BBDS-150 (388-000)

Kod SKU: KOL.388-000
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
5 399,00 zł Darmowa dostawa
Lubisz spędzać czas w terenie? Turystyka i survival to Twoja pasja? Zadbaj więc o to, aby zawsze móc zjeść pożywny posiłek. Odkryj moc drzemiącą w praktycznych akcesoriach, jakie skrywa kuchnia turystyczna. Kuchnia turystyczna – Pozostałe Smoker Borniak BBQ BBDS-150 (388-000) zaskoczy Cię funkcjonalnością i solidnością. Zamów już teraz!


Wędzenie to najstarszy sposób utrwalania żywności, jednak to  „Barbecue” (BBQ) w dymie pozwoli Ci długo i praktycznie bezobsługowo kontemplować przygotowywanie wędzonek, tak byś uzyskał głębie wędzonego smaku.
 
Wykorzystując tradycję obu metod oferujemy Ci wędzarnie elektryczną Smoker Borniak BBQ nierdzewny BBDS-150 wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wybierając  to urządzenie masz pewność, że przygotowana przez Ciebie wieprzowina po przejściu długiego procesu termicznego stanie się niezwykle  miękka i łatwo podzielić ją na pojedyncze włókna.
 
Konstrukcja smokera wykonana ze stali nierdzewnej  zachowuje niezwykłą estetykę i wytrzymałość.
Komorę załadunkową cechuje duża pojemność 150 L. Dzięki niej z łatwością przyrządzisz nawet 16kg kiełbasy lub 20 kg mięsa!  Uchwyty jej ścian, dają dodatkowo możliwość wędzenia na 7 półkach równocześnie. Ścianki izolowane są specjalną pianką metodą wtrysku, co zapewnia maksymalną szczelność i odporność na działanie wysokich temperatur. Ponadto stalowe wnętrze komory, jest idealnie chronione przed powstawaniem skroplin, przyczyniających się do psucia wędzonki. Posiada również atest pozwalający na kontakt z żywnością.
 
Funkcjonalność specjalnie zaprojektowanego generatora dymu sprawia, że uruchomienie smokera za sprawą  jednego przycisku, jest niezwykle proste i wygodne. Poszczególne części mięsa np. antrykot, mostek czy łopatkę przyrządza się w całości. Podczas całego procesu mięso jest owiewane gorącym powietrzem i dymem pochodzącym z tlących się wiórek drzew liściastych. Odpowiednia temperatura spalania drewna oraz brak płomienia idealnie zabezpiecza wyroby wędzarnicze przed niepożądanym osmoleniem.
 
Urządzenie uzyskuje temperaturę za pomocą grzałki wyposażonej w radiator, dzięki temu przepływ temperatury jest bardzo skuteczny.
Wędzarnia wyposażona jest w elektroniczny sterownik pozwalający na osiągnięcie wymaganej temperatury wewnątrz komory wędzarniczej. Dzięki temu możesz ją kontrolować na wyświetlaczu cyfrowego panelu.
 
Nad precyzyjną kontrolą temperatury wewnątrz komory wędzarniczej, czuwa elektryczny cyfrowy panel sterowania (PID) charakterystyczny dla całej serii wędzarni elektrycznych Digital. 
 
Misa ogrodowa z otworami daszkowymi oddziela przestrzeń roboczą od wędzonek, dzięki temu tłuszcze oraz soki nie zabrudzają elementów grzejnych i nie spływają na tlące się drewno wędzarnicze.
 
Ociekacz tworzy szczelną barierą zabezpieczającą wędzonki przed ściekającym z kominka osadem.
 
Kominek został wyposażony w specjalny szyber, który pozwala regulować gęstość dymu, dostosowując warunki wędzenia do receptury wyrobu.
Dym uzyskiwany jest za pomocą generatora dymu, w którym tlą się zrębki wędzarnicze. Drewno z zasobnika jest automatycznie przenoszone na grzałkę, tam powoli ulega spalaniu.
 
Drzwiczki komory posiadają zamknięcie magnetyczne, które izolowane jest za pomocą  uszczelki. Rozwiązania te sprawiają, że korzystanie z urządzenia staje się jeszcze wygodniejsze i efektywniejsze.

DANE TECHNICZNE;
Dane podstawowe;
Design wędzarni; nowoczesny
Ilość nóg; 4
Ilość rusztów; 7
Moc grzałki [kW] 1,9
Moc [kW] 2,015
Napięcie [V] 230
Pojemność [l] 150
Typ wędzarni stacjonarny
Wykończenia wędzarni stal nierdzewna
Zasilanie
Zasilanie wędzarni elektryczne
Dane dodatkowe;
Kolor; srebrny
Materiał drzwiczek stal nierdzewna
Materiał konstrukcji/szkieletu/body stal nierdzewna
Materiał rusztów stal nierdzewna
Wymiary;
Głębokość całej wędzarni [cm] 52
Masa [kg] 28,5
Szerokość całkowita [cm] 63
Wysokość całkowita [cm] 122,1
W zestawie
Elementy zestawu wędzarni
przyprawa Magic Dust ,
dwa kable zasilające ,
ruszt ,
przyprawy do ryb ,
misa BBQ ,
haki podwójne ,
ociekacz ,
pokrywka na generator dymu ,
komin z szybrem ,
jeden uchwyt do drzwi ,
dwa uchwyty do przenoszenia ,
dwie miseczki na wodę ,
misa ociekowa ,
trzy kije wędzarnicze ,
zrębki wędzarnicze 2l - 5 szt ,
generator dymu ,
wędzarnia
Gwarancja
Okres gwarancyjny 24 miesiące
Informacje producenta
EAN 5902114271374
Symbol dostawcy BBDS-150V1.3

Więcej informacji
Kod SKU KOL.388-000
Producent BORNIAK
Kod EAN N/D
Więcej informacji
Kod SKUKOL.388-000
ProducentBORNIAK
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Smoker Borniak BBQ BBDS-150 (388-000)
Twoja ocena
Więcej z BORNIAK
Polecamy również: