Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Spray Bros zielona moc na komary (595-025)

Kod SKU: KOL.595-025
Kod EAN: 5904517105584
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
14,90 zł
Nie pozwól, aby nieproszeni goście zakłócali odpoczynek Tobie, albo… Twoim czworonogom. Wybierz sprawdzone środki na owady – skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Środki na owady BROS Spray Bros zielona moc na komary (595-025) nie tylko skutecznie chroni przed ukąszeniami, ale także jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Zamów już teraz.

Spray Bros zielona moc na komary to repelent opryskowy o naturalnej formule, który zwalcza muchy, komary, osy i meszki.

Spray na owady latające
Spray Bros jest preparatem opryskowym, przeznaczonym do zwalczania owadów w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych. W formule środka zawarto naturalne substancje aktywne, które błyskawicznie neutralizują owady. Preparat skutecznie likwiduje natrętne owady latające, które w zagościły w naszym domu m.in. muchy, owocówki, komary, meszki i osy.

Zielona Moc — siła natury
Bros Zielona Moc to linia naturalna środków ochrony przed owadami dla osób, które nie chcą lub nie mogą używać syntetycznych repelentów. Wszystkie produkty Bros Zielona Moc wykorzystuję aktywną substancję o pochodzeniu roślinnym. Skuteczność tych preparatów jest zbliżona do popularnych repelentów syntetycznych dostępnych na polskim rynku.

Pyretrum to substancja biobójcza pozyskiwana z suszonych i sproszkowanych kwiatów złocienia dalmatyńskiego rosnącego w rejonie Morza Śródziemnego. Roślina ta już w starożytności była stosowana do zwalczania owadów. Działa w podwójny sposób tj. kontaktowy i żołądkowy, poraża układ nerwowo-mięśniowy insektów i błyskawicznie je neutralizuje. Dzięki temu Bros Zielona Moc gwarantuje skuteczną i bezpieczną ochronę przed owadami latającymi.

Jak stosować spray Bros?
Przed rozpyleniem środka w pomieszczeniu należy zamknąć okna i drzwi. Oprysk należy rozpocząć od najdalszej części pomieszczenia, kierując się ku wyjściu. Preparat należy rozpylać we wszystkich kierunkach, ze szczególnym ujęciem okien oraz powierzchni silnie nasłonecznionych. Odległość od ścian, mebli i tkanin nie powinna być mniejsza niż 1 m. Pomieszczenie o powierzchni ok. 20 m2 należy opryskiwać przez ok. 10 s. Po zakończeniu procesu pomieszczenie należy pozostawić zamknięte przez 15 minut, po czym dokładnie przewietrzyć.

Cechy:

Wydajny środek do oczyszczania pomieszczeń o dużym nasyceniu owadów,
skuteczny na muchy, komary, osy i meszki,
natychmiastowe działanie,
na bazie Pyretrum-substancji pochodzenia roślinnego,
przeznaczony do pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych.

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Ochrona przed
osy ,
owady latające ,
meszki ,
komary
Pojemność [ml] 300
Skład środka na owady Pyretrum
Sposób rozprowadzania spray
Typ odstraszacza w płynie
Informacje producenta
Producent Bros, Polska
EAN 5904517105584
Symbol dostawcy 959

Więcej informacji
Kod SKU KOL.595-025
Producent BROS
Kod EAN 5904517105584
Więcej informacji
Kod SKUKOL.595-025
ProducentBROS
Kod EAN5904517105584
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Spray Bros zielona moc na komary (595-025)
Twoja ocena
Polecamy również: