Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

SPYDERCO

SPYDERCO
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkowane z całą pasją w USA, noże i ostrzałki Spyderco są chętnie używane w wielu krajach świata. Nic dziwnego: w końcu to przedmioty codziennego użytku, które muszą być dobrej jakości. Zobacz, jak szybko możesz poprawić ostrość swoich noży i wybierz produkty, które doskonale sprawdzą się w ekstremalnych sytuacjach.

Spyderco: amerykańska produkcja noży od kilku dziesięcioleci

Początek tego przedsiębiorstwa sięga lat 70. XX wieku, jednak nie od początku zajmowała się ona dzisiejszą specjalnością. Pierwsze ostrzałki do noży zostały stworzone dopiero w 1978 roku, gdy małżeństwo założycieli osiedliło się w miejscowości Golden w stanie Colorado. Pierwszy nóż marki na rynku pojawił się w 1981 roku. Był wyjątkowy: posiadał klips przy rękojeści, dzięki któremu można było przypiąć go do kieszeni. W ten sposób rozpoczęła się historia znanego w wielu krajach świata Spyderco.

Skorzystaj z profesjonalnych noży oraz ostrzałek, nie pozwalając sobie na kompromisy. Dobrej jakości sprzęt to nie tylko gwarancja wygody we własnym domu, ale również środek bezpieczeństwa, jeśli planujesz wziąć go na trudną wyprawę lub polowanie.

Niezwykła ostrzałka do wszystkich rodzajów noży

Często korzystasz z noży i masz już dosyć długotrwałego ostrzenia? Skorzystaj z uniwersalnego modelu Spyderco 204MF Triangle SharpMaker, dzięki któremu bardzo szybko zajmiesz się każdym z nich, nawet tym najmniejszym. Pozwoli ona na ostrzenie w kilku różnych konfiguracjach, przez co będziesz w stanie dobrać idealnie kąt. Pręty wykonane są z niezwykle wytrzymałego materiału, który przetrwa długie lata.

Nie rezygnuj z najlepszej jakości sprzętu

Jeśli tylko możesz sobie pozwolić, stawiaj na wysokiej jakości sprzęt, wykonany w sprawdzonych fabrykach. Dlatego tak istotna jest amerykańska produkcja ostrzy i noży Spyderco. Jeśli chcesz dodatkowo wesprzeć tę markę albo aktualnie szukasz użytkowego pendriva związanego z survivalem, koniecznie sprawdź gadżet stworzony właśnie z myślą o osobach szczególnie zainteresowanych historią tego przedsiębiorstwa.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com