Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Suchy spray Bros na komary i kleszcze 90 ml (595-021)

Kod SKU: KOL.595-021
Kod EAN: 5904517164017
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
15,90 zł
Nie pozwól, aby nieproszeni goście zakłócali odpoczynek Tobie, albo… Twoim czworonogom. Wybierz sprawdzone środki na owady – skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Środki na owady BROS Suchy spray Bros na komary i kleszcze 90 ml (595-021) nie tylko skutecznie chroni przed ukąszeniami, ale także jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Zamów już teraz.

Suchy spray Bros na komary i kleszcze 90 ml to skuteczny repelent ze środkiem aktywnym DEET 25%, który dzięki szybkoschnącej formule, nie pozostawia tłustych śladów na skórze, dlatego może być także stosowany na odzieży.

Spray na komary i kleszcze z DEET
W okresie ciepłego i wilgotnego lata każdy z nas boryka się z dokuczliwą aktywnością owadów latających oraz kleszczy, których ugryzienia mogą nieść nader przykre komplikacje zdrowotne. Aby zminimalizować ryzyko ugryzienia przez pajęczaki, meszki i komary, warto skorzystać ze sprawdzonego środka marki Bros.

Skuteczność preparatu Bros zapewnia substancja aktywne DEET o stężeniu 25%. DEET (N,N-dietylo-m-toluamid) to obecnie najbardziej efektywny środek przeznaczony do użytku na rynku cywilnym, który przeszedł pozytywne testy na terenach podmokłych, w klimacie tropikalnym oraz równikowej dżungli.
Spray Bros na komary i kleszcze zapewnia wydajną ochronę: odstrasza komary do 8 h, meszki do 7 h i kleszcze do 5 h.

Spray na kleszcze na odzież
Środek ma szybkoschnącą formułę zwaną potocznie suchym sprayem, dzięki czemu jest wygodniejszy w użytkowaniu i ma szersze spektrum ochrony. Spray może być bezpiecznie aplikowany na skórę oraz nanoszony bezpośrednio na odzież, zwiększając ochronę ciała pod ubraniem.
Lekka, szybkoschnąca formuła nie pozostawia tłustych śladów i uczucia lepkości, jest także delikatna dla skóry i odporna na działanie potu.

Kto może stosować środek?
Suchy spray Bros na komary i kleszcze 90 ml zalecany jest przede wszystkim dla osób, które mogą być narażone na zwiększony kontakt z owadami gryzącymi tj. pracowników leśnych, myśliwych, wędkarzy, turystów, żołnierzy. Bezpieczna i skuteczna formuła pozwala na wykorzystywanie środka wszystkim osobom dorosłym spędzającym czas na świeżym powietrzu w okresie aktywności owadów.

Szybka aplikacja
Preparat jest prosty i wygodny w użyciu. Przed aplikacją należy wstrząsnąć butelką i na miejsca narażone bezpośrednio na ukąszenia nanieść środek z odległości 15-20 cm. Na twarz i szyję preparat nanosić metodą pośrednią — spryskać dłoń i dopiero rozprowadzić na skórze.

 

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
 Maks. czas działania [h min] 8 h
Pojemność [ml] 90
Skład środka na owady Diethyl Diethyl Toluamide (DEET 25%)
Sposób rozprowadzania spray
Typ odstraszacza w płynie
Informacje producenta
Producent Bros, Polska
EAN 5904517164017

Więcej informacji
Kod SKU KOL.595-021
Producent BROS
Kod EAN 5904517164017
Więcej informacji
Kod SKUKOL.595-021
ProducentBROS
Kod EAN5904517164017
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Suchy spray Bros na komary i kleszcze 90 ml (595-021)
Twoja ocena
Polecamy również: