Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

SUREFIRE

SUREFIRE
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Poznaj siłę laserowej technologii. Surefire łączy pasję do broni palnej z niezwykłymi możliwościami tego typu specyficznych świateł. Obecnie przedsiębiorstwo oferuje całą gamę produktów dla profesjonalistów i amatorów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez polowań lub odległych wypraw. Sprawdź, co może zaoferować marka stawiająca na nowoczesne odkrycia!

Marzenie młodego inżyniera, które przemieniło się w Surefire

Dr John Matthews był młodym inżynierem, który w 1969 roku postanowił oddać swoją przyszłość laserowej technologii. I tak założył pierwsze przedsiębiorstwo, które stopniowo zaczęło odnosić sukcesy, aby po dekadzie stać się liderem w swojej branży. To jednak było zbyt mało, bo pasja do broni palnej nie dawała Matthewsowi spokoju. W końcu postanowił wykorzystać lasery do tworzenia celowników, kierując produkty do przedstawicieli służb mundurowych.

W końcu powstała firma Laser Product, która po czasie zmieniła swoją nazwę na Surefire: to owoc wiedzy Matthewsa oraz jego wielkiej pasji do broni, dzięki czemu bezustannie może cieszyć się niezwykłym powodzeniem na rynku.

Technologia IntelliBeam ukryta w ręcznej latarce

Szukasz latarki, która dopasuje swoją moc do panujących na zewnątrz warunków? Koniecznie musisz postawić na technologię IntelliBeam. Sprzęt, który jest w nią wyposażony, będzie skutecznie działać bez twojej nadmiernej ingerencji. Wybierz model SureFire P2X Fury IntelliBeam 600, który świeci z mocą do 600 lumenów, dzięki czemu nawet najciemniejsza noc nie będzie straszna. Wydajne diody LED oraz obudowa stworzona z wytrzymałego aluminium pozwolą cieszyć się tym produktem przez długie lata.

Gdy chcesz mieć wolne ręce: latarka czołowa

Praktycznie niezniszczalna latarka o wielkiej mocy to marzenie każdego, kto podróżuje w trudnych warunkach. Na całe szczęście ona nie tylko istnieje, ale również pozwoli na poruszanie się z wolnymi rękoma. Poznaj model Maximus, który nie idzie na kompromisy! Lekki i praktyczny, będzie towarzyszem każdej podróży, a jego moc wynosi do 500 lumenów.