Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

SWISSEYE TACTICAL

SWISSEYE TACTICAL
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

SWISSEYE TACTICAL

W 1998 roku założona została marka SwissEye Tactical, która z powodzeniem wkroczyła na rynek specjalistycznych okularów strzeleckich. Najpopularniejsze produkty tego producenta dostępne są w naszym sklepie internetowym broń.pl. Zapewniamy możliwość skorzystania z rewelacyjnych produktów ochrony oczu w warunkach bojowych. Sprawdź je!

SwissEye Tactical i historia firmy

Ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji okularów sportowych, rekreacyjnych, ochronnych i specjalnych owocuje ogromnym zasięgiem dystrybucyjnym. Dzisiaj SwissEye Tactical to nie tylko okulary sportowe dla aktywnych fanów ASG. To przede wszystkim modele produktów specjalnych noszonych przez policję, członków Federalnych Służb Specjalnych, siły powietrzne czy armię. Sprostanie najsurowszym wymogom technicznym w zestawieniu z perfekcyjnym designem okularów powoduje, że na całym świecie odbiorcami produktów SwissEye Tactical są osoby prywatne, sportowcy i organy państwowe.

Najpopularniejsze produkty SwissEye Tactical

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co niezbędne do podnoszenia swoich umiejętności w strzelectwie, obronie i survivalu. Bardzo ważna jest też ochrona swojego ciała, by trening czy zabawa nie spowodowały uszkodzenia ciała. Dlatego oferujemy perfekcyjne okulary balistyczne SwissEye Nighthawk Coyote. Produkt ten został wykonany z poliwęglanowych elementów, które nie tłuką się pod wpływem uderzenia mechanicznego. Dzięki temu oczy strzelca zawsze są idealnie chronione przed niespodziewanymi przedmiotami, które nadlatują z różnych kierunków. Poza fantastycznym designem SwissEye Nighthawk Coyote spełniają surowe wymagania wojskowe w dziedzinie technicznej sprawności i odporności na uderzenia. Dlatego można ich bez wahania używać w najtrudniejszych warunkach.

SwissEye Tactical to również okulary balistyczne Nighthawk w wersji standardowej. Dla zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania warstwy zewnętrzne szkieł pokryte są cienką powłoką Antifog, która redukuje do minimum parowanie okularów. Ma to znaczenie zwłaszcza w wymagających zawodach sportowych i morderczych treningach. Nie ma wtedy miejsca na żadne osłabienie widoczności pola. Warstwa poliwęglanowa zapobiega pękaniu i stłuczeniu się szkiełek, a także uniemożliwia ich porysowanie. W ten sposób okulary balistyczne od SwissEye Tactical zapewniają najwyższy poziom wsparcia graczom i osobom potrzebującym dodatkowej ochrony oczu.

Skompletuj dla siebie pełny ekwipunek!

Okulary SwissEye to produkt przygotowany nie tylko dla fanów strzelectwa. Skorzystają z nich również kolarze i miłośnicy górskich przejażdżek rowerowych. Zapewniają bowiem pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Dzięki obecności nietłukących się powłok poliwęglanowych żaden kamień nie zaszkodzi Twoim oczom, nawet podczas szybkiej jazdy. Postaw więc na sprawdzone rozwiązania najwyższej jakości! Sięgnij po produkty widoczne w pozostałych kategoriach i skorzystaj z ich niepowtarzalnej jakości. Dzięki temu skompletujesz swój ekwipunek turystyczny i survivalowy!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com