Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

THERMACELL

THERMACELL
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Thermacell – firma, dzięki której komary nie będą Ci straszne!

Thermacell to firma istniejąca na rynku już od ponad 20 lat. W sumie zapewniła swoim kupcom już 450 milionów godzin ochrony przed komarami! Obecnie sprzedała już ponad 8 milionów uzupełnień, a działa aż w 30 krajach.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na Thermacell?

Zastanówmy się najpierw nad najbardziej sztandarowym produktem tej firmy, czyli odstraszaczem w formie lampionu. Ten sprzęt, jak każdy inny sprzęt Thermacell ma aż 96% skuteczności! Obszar działania ich sprzętów jest ogromny! Przykładowo, jeśli weźmiemy ostraszacz lampion, obszar działania to aż 20m2.

Thermacell zastrzega sobie także, że ich sprzęt jest dedykowany różnorodnym grupom użytkowników. Z jednej strony docelowo jest to kierowane do leśników, wędkarzy, żeglarzy, myśliwych czy sportowców. Z drugiej strony pojawia się nowoczesny design, dzięki któremu ich produkt wspaniale wkomponuje się w wystrój ogrodu, tarasu, balkonu i patio. Wspaniale sprawdzają się podczas imprez plenerowych (ognisko, piknik), a także prac na działce.

Co jeszcze gwarantuje firma Thermacell?

Przykładowy odstraszacz na komary Thermacell Lampion Bristol  działa nie tylko na nasze, polskie komary, ale także na gatunki egzotyczne. Co równie ważne, każde z ich urządzeń ma aż 12-godzinny system zasilania! Firma reklamuje się również jako przyjazna alergikom – alergik możesz korzystać z jej produktów, ponieważ nie wymagają one nanoszenia na skórę. Odstraszaczr nie powodujś hałasu, nie wytwarzają też toksycznej substancji DEET. Po jednym kliknięciu wytwarzają ciągłą ochronę przed komarami. A pełną ochronę zapewniają już po kwadransie od uruchomienia!

Na jakiej zasadzie działają te urządzenia firmy Thermacell?

Sprzęt podgrzewa matę nasączoną specjalnym środkiem, dzięki czemu jest uwalniana d-aletryna. Ta substancja to środek, który występuje w naturze w chryzantemach. Bardzo skutecznie odstrasza wszelkie komary i meszki. Ten środek jest naturalny, bezpieczny, bezwonny i neutralny dla środowiska.

Co jeszcze muszę wiedzieć o odstraszaczach Thermacell?

Sprzęt to urządzenie grzewcze. Zazwyczaj w zestawach są, oprócz odstraszaczy, również masy odstraszające (każda wystarcza na 4 godziny pracy). Można je włączać i wyłączać, dzięki czemu te 12 godzin pracy wystarcza na wiele dni pracy.