Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

TRAVELLUNCH

TRAVELLUNCH
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Travellunch

Dłuższa wycieczka zazwyczaj wymaga ograniczenia bagażu. Często wymaga też wzmożonego wysiłku, w związku z czym jedzenia potrzeba naprawdę dużo. Najlepiej też, jeśli ten posiłek jest kaloryczny i wartościowy oraz jeśli masz na tyle różnorodne jedzenie, by nie musieć jeść ciągle tego samego.

Co musisz wiedzieć o marce Travellunch?

Przede wszystkim marka Travellunch należy do firmy Simpert Reiter. To właśnie dzięki niej firma stała się jednym z dominujących producentów żywności trekkingowej i outdoorowej. Wszystkie produkty Travellunch produkuje się w Niemczech. Zawierają tylko składniki najwyższej jakości.

Travellunch żywność lifolizowana – podręczny przyjaciel każdego podróżnika

Nieważne czy uprawiasz wspinaczkę, czy żeglarstwo, turystykę kwalifikowaną, czy turystykę wysokogórską pojedyncze dania obiadowe zapakowane w niewielką saszetkę, będą wspaniałym rozwiązaniem. Co również istotne, to jedzenie jest naprawdę lekkie – jedna porcja waży zazwyczaj około 125g.

Co jeszcze musisz wiedzieć o produktach travellunch?

Przede wszystkim to, że nie musisz się martwić o termin ważności. Jeśli będziesz je przechowywał w oryginalnych opakowaniach, ich ważność wyniesie aż 5 lat.

Drugim ważnym faktem jest sposób pakowania. Travellunch dba o praktyczne rozwiązania. Woreczki są stojące. Dzięki temu możesz do nich wlać wrzątek i z nich jeść. To idealna okazja, żeby uniknąć noszenia zbędnych naczyń oraz zmywania ich.

Bogactwo smaków dla ludzi głodnych wrażeń

W naszej ofercie mamy różnorodne dania Travellunch. Wśród nich wymienić należy dania obiadowe, np. chili con carne z wołowiną, kasza kuskus z warzywami, kurczak z makaronem. Marka Travellunch to nie tylko obiady. Możesz u nas kupić również dania śniadaniowe, takie jak: musli czekoladowe, a jeśli jesteś miłośnikiem deserów, proponujemy deser jogurtowy.

Komu polecamy żywność lifolizowaną Travellunch?

Niemalże wszystkim głodnym ludziom. Jeśli nie masz uczulenia na żaden ze składników występujących w danym daniu, śmiało możesz po nie sięgnąć! Nie musisz być wyczynowcem, obecnie taką żywność często wybierają biwakowicze, spływający kajakami, a nawet dziennikarze.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com