Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

TRUE UTILITY

TRUE UTILITY
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

W czasach wciąż zmniejszającej się ilości przestrzeni wokół zaczyna królować minimalizm. True Utility stawia przede wszystkim na tworzenie niewielkich, ale niezwykle użytecznych narzędzi, dla których znajdziesz miejsce w każdym domu i każdym plecaku. Zaopatrz się w multitoole lub zminiaturyzowane wersje bardzo użytecznych przedmiotów!

Hostel z zabytkowego autobusu, czyli początek True Utility

Lee Berman był zapalonym podróżnikiem. Dlatego też przekształcił stary autobus w mobilny hostel, oferując innym noclegi. Jednak okazało się, że dla jego minimalistycznych gustów to zdecydowanie zbyt duży bagaż. Spróbował więc podróży z plecakiem, ale… i to było zbyt dużo! Ograniczył więc swój bagaż do kilku przedmiotów, zaczynając myśleć o tym, jak jeszcze bardziej usprawnić podróżowanie. Wychodził z założenia, że choć należy upewnić się, że w trakcie podróży jest się przygotowanym… to należy brać tylko absolutne minimum, jeśli chodzi o posiadane przedmioty.

I tak narodziło się True Utility: marka, której celem jest stworzenie jak najmniejszych, ale jednocześnie bardzo użytkowych przedmiotów, które sprawdzą się w każdej podróży i w każdym domu.

Brelok ze schowkiem — weź go ze sobą w podróż

Drobne kradzieże to jedno z częstszych niebezpieczeństw, jakie czekają podróżników. Dlatego gotówkę warto mieć schowaną w różnych miejscach, dzięki czemu nawet jeśli stracisz część swoich finansów, to dalej będziesz mógł czuć się bezpiecznie. Postaw więc na brelok ze schowkiem, w którym będziesz mógł przechowywać niewielkie przedmioty. Możesz przypiąć go do kluczy lub do swoich spodni.

Latarka i klucz w jednym? Oczywiście!

Latarka może wspomóc w wielu nagłych sytuacjach. Dlatego warto mieć choćby niewielką zawsze przy sobie. Zwróć więc uwagę na połączenie przenośnej latarki z kluczem. W ten sposób zminimalizujesz miejsce, które zabierają, jednocześnie nie rezygnując z żadnych potrzebnych przedmiotów. Takie rozwiązania pomogą na sprawne zmniejszenie ilości bagażu, co jest niezwykle istotne w czasie pieszych wędrówek.