Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ULTIMATE SURVIVAL

ULTIMATE SURVIVAL
Filtruj produkty według
Opcje zakupów
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Odkrywaj świat wraz z Ultimate Survival. Te amerykańskie produkty są stworzone z myślą o survivalu oraz outdoorowych czynnościach, które wymagają specjalistycznego ekwipunku. Jesteś aktywną osobą, dla której życie na krawędzi to codzienność, bez której nie możesz funkcjonować? Sprawdź, jak możesz wnieść swoje podróżowanie na wyższy poziom!

Ultimate Survival — zainspiruj się tym, co na zewnątrz

Ultimate Survival działa na rynku od 1936 roku. Ta amerykańska marka od początku swojego istnienia stawia na tworzenie produktów dla podróżników i miłośników survivalu, które miały zachęcić innych do przebywania na zewnątrz i inspirować do poznawania świata oraz otaczającej człowieka przyrody. Obecnie przedsiębiorstwo działa głównie jako UST, co jest skrótem od Ultimate Survival Technology.

Ciesz się pełnią życia, wykonując czynności, które przynoszą ci największą radość. Korzystając z profesjonalnych produktów w trakcie podróży oraz innych aktywności fizycznych zapewniasz sobie wygodę oraz bezpieczeństwo, dzięki czemu z łatwością skupisz się na podziwianiu piękna świata.

Podręczny kompas dla każdego wędrowca

Współcześnie niemal każdy telefon ma dostęp do sieci, dzięki czemu możesz korzystać z map w wielu miejscach świata. Niestety, nie we wszystkich. Dlatego wybierając się w podróż, koniecznie musisz zabrać ze sobą zarówno mapę, jak i kompas. Niewielki i przenośny produkt stworzony przez Ultimate Survival to klasyczna konstrukcja, którą bez problemu zmieścisz do plecaka. Dodatkowo posiada również linijkę, zarówno w calach, jak i centymetrach.

Osłoń się przed słońcem i wiatrem

Odpowiednia odzież jest niezmiernie istotna w czasie każdej podróży. Powinna zajmować niewiele miejsca i być jak najbardziej unikalna. Dlatego posiadanie przy sobie bandany może okazać się strzałem w dziesiątkę. Chusta stworzona przez UST dobrze chroni przed słońcem, kurzem, czy mrozem. Zajmuje także niewiele miejsca, a na jej materiale naniesione są zasady bezpieczeństwa, czy porady związane z nawigacją w języku angielskim. To po prostu musisz zabrać ze sobą.