Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

VACO

VACO
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Pozbądź się kleszczy, korzystając z produktów stworzonych przez największą polską firmę zajmującą się tego typu środkami. Vaco proponuje klientom własne, autorskie rozwiązania, które odstraszą kleszcze i inne insekty niezależnie od klimatu i panującej pogody. Niech kleszcze już nigdy nie będą ci straszne!

Vaco — polscy specjaliści od kleszczy

Vaco to spółka powstała w 1997 roku, która od 2002 zajmuje się m.in. dezynfekcją i deratyzacją. Tworzy systemy zabezpieczeń przed szkodnikami, dzięki którym będziesz mógł czuć się bezpiecznie w każdym miejscu. Przedsiębiorstwo zajmuje się również szkoleniem pracowników w zakresie ochrony przed szkodnikami. Dysponując nowoczesnymi technologiami, bezustannie poprawia jakość swoich produktów, które są zgodne ze wszystkimi normami Unii Europejskiej.

Skutecznie osłoń się przed insektami

Kłujące i gryzące insekty to nic przyjemnego. Nie tylko mogą powodować zmiany na skórze, ale również doprowadzić do ciężkich chorób. W polskim klimacie szczególnie niebezpieczne są kleszcze. Gdy wgryzą się w twoją skórę, mogą doprowadzić do naprawdę wielu nieprzyjemnych powikłań. Z tego powodu w trakcie letnich wypraw koniecznie zabezpiecz się przed nimi, korzystając ze sprawdzonych produktów, dzięki którym zminimalizujesz ryzyko ukąszenia.

Pamiętaj, aby zawsze nawet mimo ochrony dokładnie sprawdzać swoje ciało po powrocie z lasu lub łąki. Tylko w ten sposób zyskasz pewność, że na pewno jesteś w pełni bezpieczny. Dobrze zrobisz, jeśli poprosisz członka rodziny o np. sprawdzenie pleców czy karku.

Wybierz swój produkt nim wyjedziesz na urlop

Nim wybierzesz się na rodzinne wakacje, koniecznie zadbaj o to, by w twoim bagażu znajdowały się produkty chroniące przed insektami. Przydać może się moskitiera, ale środki chemiczne będą czymś zupełnie podstawowym. Dobierz je odpowiednio do swoich potrzeb, dopasowując je również do wieku najmłodszych członków rodziny. Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo, zawsze mając zapasową puszkę sprayu. W zestawach znajdziesz również przyrządy do usuwania kleszczy po ich wbiciu się w skórę.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com