Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

WACACO

WACACO
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Wacaco

Firma Wacaco to ekspert w „nomadzkich” kawach. Oznacza to, że za każdym razem, gdy się wspinasz, jesteś na biwaku, na pikniku, a nawet w biurze czy w domu, ich sprzęt pomoże Ci w wypiciu fantastycznej kawy.

Wacaco – pierwotnie japoński start-up

Hugo Cailleton w 2003 w Hongkongu wystartował ze start-upem Wacaco. Na rynek komercyjny wkroczył w 2012. Jak twierdzi, od samego początku zależało mu na stworzeniu lekkiego i poręcznego ręcznego ekspresu do kawy.

Założyciel szukał odpowiedzi na swoje potrzeby

Hugo Cailleton jest również magistrem wzornictwa przemysłowego, co widać na jego projektach. Zanim założył Wacaco przez wiele lat uczestniczył w produkcji domowych ekspresów do kawy. Któregoś dnia był zawiedziony kawą wypitą w hotelu i zdecydował, że potrzebuje ekspresu, który pozwoli mu zaparzyć kawę poza domem.

Niestety, żaden z testowanych sprzętów nie odpowiadał jego wymaganiom. Ekspresy były za ciężkie, ich ekstrakcja była za słaba albo po prostu źle parzyły kawę. Dlatego Hugo postanowił stworzyć własny sprzęt. Potrzebował aż 10 prototypów, by stworzyć sprzęt idealny. Po 20 miesiącach od owej nieszczęsnej hotelowej kawy, rozpoczął produkcję własnych ekspresów.

Wacaco – nie termos, a prawdziwy ekspres

W związku z tym, jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez dobrej, świeżej kawy, powinieneś zainteresować się tym produktem. Co ważne dla podróżników, Wacaco nie wymaga użycia prądu. Za pomocą pompowania osiągniesz ciśnienie porównywalne do tego w klasycznych ekspresach do kawy – aż 18 barów. Rozwiązanie wygodne, pyszne i ekologiczne.

Jak odkryć w sobie baristę za pomocą ekspresu Wacaco?

Bardzo łatwo! W ekspresach Wacaco możesz parzyć dowolną kawę. Wystarczy, że zalejesz ją wrzątkiem, a już po kilkunastu sekundach będziesz mógł się cieszyć ekspresso z pianką. Wystarczy 8 ruchów pompką! Wspaniale, prawda? Poza tym sprzęty Wacaco mają inne zalety. Są wręcz stworzone dla podróżników! Małe, lekkie, nierdzewne, łatwe do czyszczenia. Spełniają oczywiście również wszystkie normy bezpieczeństwa.

A więc… Do dzieła!

Kup swój ekspres Wacaco Nanospresso i wyrusz w podróż. Czy dziś będzie to biwak, biuro, czy drugi koniec świata? Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam. My możemy Ci tylko powiedzieć, że z produktami Wacaco na każdym końcu świata poczujesz odrobinę przyjemności, pijąc ulubioną kawę.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com