Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

WOŁOSZYN

WOŁOSZYN
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wołoszyn — zapałki na każdą sytuację

Wołoszyn to firma będąca największym polskim producentem zapałek i podpałek. Swoją działalność prowadzi od 1994 roku, a od tego czasu stale się rozwija i poszerza swój zapałczany asortyment. Marka wytwarza tradycyjne zapałki do użytku domowego, ale też produkty o charakterze reklamowym i kolekcjonerskim. Odznaczają się one wysoką jakością wykonania z dbałością o najdrobniejsze szczegóły estetyczne i praktyczne. Wyroby przedsiębiorstwa Wołoszyn zdobyły popularność w kraju, a także za granicą — są eksportowane m.in. do Niemiec, Szwajcarii, Dani, czy Norwegii.

Bogata oferta zapałek i podpałek producenta Wołoszyn

Marka Wołoszyn wyznacza nowe treny w projektowaniu oryginalnych zapałek. Oferta firmy obejmuje tradycyjne zapałki do kominka oraz odpalania cygar i fajek, ale także zapałki specjalistyczne i reklamowe. Są to na przykład zapałki w opakowaniu w kształcie namiotu, zapałki w szklanych słoikach, czy drewnianych kasetkach, zapałki o zapachu lawendy, czy zapałki z nasionami, które po wypaleniu można zasadzić w ogrodzie, bądź doniczce.

Asortyment producenta Wołoszyn słynie z produkcji różnego rodzaju zapałek, ale jej oferta obejmuje również eleganckie zestawy kominkowe, podpałkę ekologiczną z płyty pilśniowej nasączonej wysokogatunkową parafiną, patyczki modelarskie, czy pałeczki do sushi w etui. Produkty te są ekologiczne, bezzapachowe, niebrudzące oraz nie zawierają substancji toksycznych.

Zapałki surwiwalowe i sztormowe, które sprawdzą się w każdych warunkach

Przedsiębiorstwo Wołoszyn posiada największą w Europie ofertę zapałek o różnym zastosowaniu. W naszym sklepie Broń.pl dostępne są zapałki surwiwalowe, które doskonale sprawdzą się w trakcie rozpalania ogniska podczas biwakowania w lesie, czy wspólnego biesiadowania z przyjaciółmi. Zostały umieszczone w szczelnie zamkniętym pojemniku w postaci tubki, która chroni je przed dostępem do wilgoci, czy zalaniem. Są to zapałki typu cowboy” umożliwiające od każdej powierzchni posiadającej szorstką powierzchnię.

Dodatkowo posiadamy również profesjonalne zapałki sztormowe o długości 102 mm, nazywane również zapałkami morskimi. Ten rodzaj zapałek przez kilka sekund pali się wyjątkowo intensywnym płomieniem. Są one przeznaczone do rozpalania ognia nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych oraz wykazują odporność na wiatr, wilgoć, i lekki deszcz. Ponadto wytrzymają krótkotrwałe zanurzenie pod wodę. Produkt ten doskonale sprawdzi się jako jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia harcerza, pasjonaty surwiwalu, czy miłośnika outdoorowych aktywności, ale także rybaków i żeglarzy.

Wołoszyn to marka od wielu lat działająca w branży zapałczanej. Produkty te odznaczają się wysoką jakością wykonania, a także zastosowaniem oryginalnych rozwiązań — na przykład w postaci nietuzinkowych opakowań w trójkątnym kształcie. W ofercie naszego sklepu dostępne są specjalistyczne zapałki surwiwalowe oraz sztormowe, które doskonale sprawdzą się nawet w wymagających warunkach pogodowych podczas campingu, czy na łodzi. Sprawdź sam!